Яких принципів виховання дітей варто повчитися у Мей Маск – мами геніїв

Життєвий шлях Мей Маск викликає захват і щире захоплення, адже жінці вдалося у 31 рік закінчити токсичні стосунки з чоловіком й розпочати все з чистого аркуша. Вона змогла стати не лише всесвітньовідомою моделлю, але й мамою трьох геніїв  – Ілона, Кімбала й Тоска. 

“Мій шлюб виявився невдалим, але діти – це мій привід для гордості”, – розповідає Мей. Її чоловік був аб’юзером, тому жінка наважилася на розлучення. Після усіх перепитій вона переїхала разом з дітьми в Дурбан. Однак про спокійне життя їй можна було лише мріяти. Матері трійні доводилося багато працювати, щоб мати можливість звести кінці з кінцями. 

“Попри бідність, ми завжди почувалися щасливими. Нам було весело разом, а це найголовніше”, – каже Мей Маск. У неї завжди виходило знаходити позитив там, де його, здавалося, просто немає. 

Правила виховання геніїв

Матір трьох синів ділиться своїми секретами виховання, які полягають у ставленні до дітей, як до дорослих. Змалечку вона навчила їх бути відповідальними й приймати зважені рішення. Також не менш важливими рисами є чесність, розсудливість, працьовитість і порядність. 

“Я дозволяла дітям приймати самостійні рішення і вирішувати, яким буде їхнє майбутнє. У школі я не перевіряла їхнє домашнє завдання, а потім не вказувала, у який університет вони повинні нести документи. Взагалі питання з документами ніяк мене не стосувалися”, – зізнається Мей.

“Я ніколи не приховувала від синів те, що багато працюю й втомлююся, аби вони мали змогу купувати собі якісь речі та їжу. Вони звикли вдягатися на секонд-хендах й робити економні покупки в продуктових. Хай там як, але це пішло їм на користь. Адже діти вчаться пристосовуватися до різних життєвих обставин і виживати в них, що є безцінним вмінням у світі дорослих”. 

А ще Мей Маск стверджує, що батьки повинні підтримувати найбільш шалені ідеї своїх дітей, адже це запорука успіху. 

Чи згідні ви з принципами виховання дітей, яких дотримувалася Мей Маск? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector