Який тип чоловіка підходить вам

Знаєте один відомий вислів, який можна перефразувати так: у пошуку ідеального чоловіка усі методи хороші. Тому сьогоднішня стаття знадобиться кожній третій дівчині чи жінці, яка ще не знайшла своє кохання або вагається з вибором.

Втім, навіть якщо ви вже давно заміжня жінка, то не поспішайте прогортувати. Буває ж так, що люди помиляються. Дехто дуже часто наступає на ті ж граблі, не розуміючи, у чому проблема. А винна у всьому наша підсвідомість, що перечить характеру. От і виходить, що обираємо одних, бо подобається, а вжитися могли б із зовсім іншим.  Тому сьогодні ми допоможемо вам розібратися у собі завдяки дуже простому тесту. Він розповість вам, який тип чоловіків підходить вам як внутрішньо, так і зовнішньо.  підходить. 

типи чоловіків

Виберіть варіант та дізнайтеся відповідь.

 

 

1. Витвір фантазіїУ нього красиве тіло, міцна статура та велике серце. Він доглядає за собою, впорядковує речі і точно не забуває робити вам компліменти. У нього хороше почуттям гумору, міцне здоров’я та добрий заробіток. Втім, цей чоловік завжди готовий приділити вам час, бо сильно цінує та любить. Але в реальності таких не існує. Побачити такого ви можете тільки у снах чи фантазіях. Повертайтеся реальності.

2. Красень

Високий, красивий та підтягнутий. Його хвилює зовнішній вигляд, тому він дуже дбає за ним. Можливо, частіше, ніж ви. Цей чоловік – романтик. Це дуже акуратний та талановитий хлопець. Але мінус такого кавалера в тому, що він потребуватиме постійної уваги та похвали. Краще подумайте, ніж зв’язуватися з таким.

Чоловіча сексуальність | Національний Інститут сексології та сексуального  здоров'я

3. НенажераНасправді це зовсім не товстун. Цей чоловік худорлявий із животком, що випирає під футболкою. За бажання може бути рухливим і навіть працьовитим. Працює. Заробляє небагато і немало. Сім’ю точно прогодує. Але все, що він по-справжньому любить – їсти. І при цьому не товстіє. От би нам так, скажіть? Якщо від вас пахне котлетками, борщем та картоплею, то ваш союз буде міцним і довговічним. Тому вчіться готувати.

4. Надійний середнячокВін не надто красивий, але й не дуже поганий. Справді середнячок. До того ж у всьому. Він не сильно стежить за тілом та здоров’ям, але його це й не хвилює. Характер у нього спокійний. З ним можна поговорити на життєві теми. З плюсів – хазяйновитий і не вимагає нереального від своєї жінки. З ним вам не доведеться переживати за те, що ви недостатньо вродлива чи вміла. Він прийме вас будь-якою.

5. Десь існуєНепоганий ззовні, бо стежить за собою. Завжди в хорошому настрої. З ним не буває сумно, бо пригоди – це його друге ім’я. З ним і вам захочеться пробувати себе у нових сферах. Так і до навколосвітньої подорожі недалеко. Цей тип підходить усім жінкам, але зустріти його можна тільки в кіно. У реальності на таких ідеалів ми натрапляємо вкрай рідко. А якщо вам пощастило, то діліться цим у коментарях.

6. Звір

Високий на зріст, м’язистий за статурою ще й зі щетиною на обличчі. Такий чоловік точно не дасть свою кохану в обіду. Його образ – брутального мачо. Від такого годі й чекати ласки та лагідних слів. Небагатослівний і невибагливий. Зовнішність жінки його особливо не хвилює. Невибагливий. Головне, щоб була вірною. Просто підморгніть йому, а далі він впорається сам.

7. ДоходягаДуже худий та високий. Часто сутулиться, ще й лисіти почне рано. Зате він завжди чистенький і охайний. Такий точно не піде наліво. Чуйний, зарплату приносить вчасно і в достатніх кількостях. З жінкою майже сперечається, проти неї не піде. Але з таким типом чоловіків будьте готові взяти відповідальність за сім’ю на себе.

8. ЖартівникУ цього типу обов’язково є пивний животик, а ще постійна посмішка до вух і рум’яне обличчя. Такий точно знайде потрібний анекдот на будь-який випадок із життя. Із мінусів – заграє з дамами. Для життя з таким треба вміти голосно сміятися і мати залізні нерви. 

Яким повинен бути ідеальний чоловік: підказки психолога - 1NEWS.COM.UA

9. Травмований

У цього типу своєрідне почуття гумору. Він часто носить штани, що облягають, і в’язану шапку. А ще його нерідко наздоганяють проблеми, адже інстинкт самозбереження у нього відсутній. Для такого чоловіка “хороший понт дорожчий, ніж гроші”. Із таким чоловіком добре буде тільки на словах. Зате пригоді гарантовані.

Отож, сподіваємося, що ви обрали собі правильного кавалера і порядного сім’янина. Бо тести – тестами, а прожити з цією людиною потрібно все життя. Тож дивіться уважніше і не помиліться з вибором!

Який номер вибрали ви?

Схоче на вашого чоловіка або на того, хто вам імпонує?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector