Яким би дорослим не був ваш син-підліток, йому все одно потрібна мама

Дивлюся на свого практично двометрового сина, слухаю його грубий голос й розумію, що він вже виріс, і, можливо, я йому вже не потрібна, як раніше. Здається, що він дорослий чоловік й може сам з усім справитися, не хочеться нав’язувати йому свою компанію.

Однак згодом приходить усвідомлення – я буду потрібна йому завжди, адже я його мама!

Навіть щетина чи кросівки 42 розміру не повинні вас сумніватися в тому, що ви завжди маєте бути поруч з ним.

Байдуже, скільки років вашому сину, він завжди хотітиме розказати, що сьогодні трапилося в школі, університеті, на роботі… або ж що кумедного зробила його дитина. Він хоче, щоб матір цікавилася його життям, запитувала “А що ти сьогодні робив?”, “Що новенького на роботі, на тренуванні?”…

Хлопчики повертаються додому і хочуть, щоб їх там завжди чекала усміхнена матір, яка вислухає, адже дійсно зацікавлена в його житті. Сину потрібно усвідомлювати, що навіть якщо весь світ обернеться проти нього, поруч завжди буде мама.

Пошепки

Якими б дорослими вони не були, але все одно хочуть відчувати материнське тепло, турботу, інколи можна навіть з ними  “няньчитися”.  Нам приємно турбуватися про своїх дітей, а їм це не менш важливо. Хоча син й сам може помити після себе кружку, чи зробити собі бутерброд, але інколи це може зробити і матір. Саме такі дрібниці зміцнюють зв’язок. 

В підлітковому віці синів також треба дисциплінувати, не давати їм довго сидіти в комп’ютерних іграх чи харчуватися лише фаст-фудом. Матір повинна знати друзів, з якими спілкується син, й завжди бути напоготові простягнути руку допомоги. Тому що він хоч і виглядає майже як дорослий чоловік, але навіть близько ними не є.

Інколи потрібно давати їм помилятися, щоб вони вчилися на власному досвіді, але при цьому все одно любити, підтримувати та підбадьорювати: “У тебе все вийде. Я вірю в тебе!”.

Хто ще повірить у нього так впевнено та щиро, як не рідна матір? Хто буде радіти з ним за кожну досягнуту ціль, й разом поділяти хвилини розчарування?

Звичайно, мама. Цим прекрасним чоловікам потрібно, щоб за них молилися щодня, тому я завжди прошу в Бога, щоб подарував моєму синові добру долю і захищав його від негараздів.

Ви ще досі думаєте, що дорослому сину не потрібна матір?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector