Яна почула, що на кухні зашуміла вода, забряжчали тарілки та ложки. Дивно. Дівчина закрила ноутбук і прислухалася – може, здалося? Ні, на кухні чітко чулося миття посуду

Яна чітко чула, що з кухні доносився якийсь шум. Бряжчали тарілки та ложки, текла вода. Дивно. 

Дівчина завмерла. Обережно закрила ноутбук і прислухалася уважніше. Спочатку навіть подумала, що це їй здалося. Але ж ні, там точно хтось мив посуд. І, скоріш за все, це був саме Тарас. Дивина. А судячи з того, що в їхній сім’ї відбувалося останнім часом, узагалі щось із рубрики неймовірного. 

Останнім часом подружжя сварилося досить часто. І з миті останнього спору минуло трохи менш як тиждень. Зопалу дівчина наговорила чимало дурниць, а ще дала одну обіцянку, якої старанно дотримувалася досі.

Вийшло так, що всі хатні справи завжди діставалися саме Яні. А Тарас працював на роботі і приносив в дім гроші. Всіх така модель сімейного життя влаштовувала. Яна щодня готувала нові страви, натирала до блиску підлогу, по сто разів на день прала всі речі. Тобто робила все, щоб стати хорошою господинею. Тільки б хтось це цінував ще.

З одного боку така стерильна чистота йшла на користь Тарасові. Він уже встиг звикнути до такого. З іншого боку чоловік навіть не знав, якими зусиллями це дається його дружині. 

Далі Яні набридло це одноманіття, тому вона знайшла собі роботу і пішла працювати в офіс. Але в домі все мирно лежало перекинутим і чекало, доки дівчина повернеться з роботи й  почне робити все те саме, що й до моменту працевлаштування. 

Про те, що не треба прибирати в квартирі під час відсутності чоловіка, мама говорила Ані завжди.

– У домі завжди має бути чисто. І обов’язково свіжа вечеря, щоб чоловік не сидів голодним після роботи, – повчала дочку мати, – а те, як ти там втомлюєшся, нікому не цікаво. 

Спочатку Яна старанно запам’ятовувала всі материні настанови. А з часом почала з них насміхатися. Вона подорослішала і зрозуміла, що тепер стосунки будуються на рівності. Ну, так кажуть… Попри те, неньчині слова дівчина зрозуміла вже згодом, коли заміж вийшла. Тарас постійно був невдоволеним. Особливо, коли Яна пішла працювати і відмовилася робити половину побутових речей. Тарас тільки бубнів під вухо, що це він повертається пізно і втомлюється більше. А Яна тільки в офісі сидить і штани протирає.

Таке ставлення ображало Яну. Деякий час вона намагалася не показувати цього, щоб не провокувати конфлікти. Однак нещодавно Тарас дорікнув Яні, що вона після роботи з телефону не вилазить, хоча могла б помити підлогу. Дівчина не витримала.

– І так чисто. Ще й вечеря приготована. І, на секундочку, усе це зробила я. помічаєш? Міг би вже й сам ту підлогу протерти. Я після роботи теж хочу додому приходити, а не на другу зміну! 

– Та яка тут робота? Скільки тут того прибирання?– засміявся Тарас. – Теж мені, втомлюється вона.

Ссора между парнем и девушкой. Молодая пара ругается. Концепция ссор в  семье . — Извините, Любовь - Stock Photo | #171191062

– Ну тоді я краще взагалі нічого не робитиму, якщо це ніхто не цінує. 

Тарас навіть не відреагував. Мовчки пішов в іншу кімнату.

А Яна дотримала свого слова. Минуло всього кілька днів, а квартира вже виглядала просто жахливо. Ніхто не протирав пил, не підмітав, не мив посуд. 

Яна навіть не збиралася щось робити. Хоча так хотілося відмити тут все і нарешті спокійно видихнути у чистій квартирі. Втім, гордість сильніша. Дівчина тільки готувати не припиняла. Не будуть же з голоду помирати з принципів. Вечерю вона залишала на столі й ще до приходу чоловіка йшла в іншу кімнату.

Так само мовчав і Тарас. Було дуже незвично і моментами йому навіть хотілося перепросити у Яна, але характер у нього теж не з простих. Тож жили, як сусіди, скидаючи відповідальність одне на одного.

Того вечора Яна знову приготувала вечерю, залишила на кухні і втекла до свого ноутбука, де доробляла звіти для роботи. Тарас прийшов додому, сів до столу, поїв і задумався. Так хотілося поговорили з Яною. Він уже майже наважився, але в останню мить передумав. Підвівся з місця, поставив тарілки в раковину.

Раптом Яна почула, що хтось миє посуд. Тарас. Хто ж іще. Стало навіть якось ніяково.

Вона відклала ноутбук, підвелася і почала збирати розкидані речі. Тоді Тарас дістав пилосос і почав чистити коври. Яна протирала пилюку. Ось так у повній тиші пара прибрала весь дім за дві годинки. Тепер він просто виблискував чистотою. 

Наприкінці вони не змогли розійтися у вузькому коридорі. Розсміялися. Цирк та й годі. Як малі діти!

Яна помирилася з Тарасом. Відтоді вони й справді припинили дорікати одне одному обов’язками, а вирішили підміняти іншого в побуті, якщо випадає така нагода. 

а варто було просто піти на компроміс.

А ви ділите обов’язки по дому?

Хто повинен відповідати за чистоту в будинку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector