Японський масаж обличчя Асахі — таємниця омолодження шкіри

Як виглядати молодшою за свої роки? 

Хтось думає, що це неможливо, але японки доводять зворотне. Вони переконують весь світ, що в зрілому віці можна виглядати не гірше 25-річних красунь.

Секрет молодості в особливому щоденному догляді. Японський масаж обличчя «Стань на 10 років молодшою» (Асахі) з елементами остеопатії і точковими практиками шиацу здатний омолодити шкіру, прибрати мішки під очима, розгладити зморшки і носогубні складки. Обличчя стає вузьким і підтягнутим.

Японський масаж обличчя Асахі

Японки не старіють і відрізняються підтягнутою шкірою, тому що виконують японський масаж обличчя Асахі (ЗОДА) кожен день. Цей лімфодренажний масаж дозволяє в буквальному сенсі оживити шкіру. І сьогодні ми розповімо тобі, як правильно виконувати цей масаж.

Масаж виконується двома пальцями з різною інтенсивністю натиску. Ця техніка відома з давніх-давен, але вперше її оприлюднила стиліст і косметолог Юкуко Танако. Її книга «Масаж обличчя» стала бестселером! До речі, поглянь, як виглядає Юкуко, на цьому фото їй за 60!

ПРАВИЛА ВИКОНАННЯ

 1. Перші три тижні виконуй масаж кожен день не менше 10 хвилин. Після того достатньо двох разів на тиждень.
 2. Роби масаж у вечірній час, незадовго до сну. Перед процедурою очисти шкіру від макіяжу і нанеси гель або олію для масажу.
 3. Не роби сильного тиску в місцях розташування лімфовузлів, досить погладжування.
 4. Рухи не повинні викликати болю.
 5. У місцях великого скупчення жиру можлива легка хворобливість, але це не означає, що потрібно припиняти масажування. Просто роби розтирання м’якше і ніжніше.
 6. Масаж не можна виконувати при будь-яких захворюваннях ЛОР-органів та лімфатичної системи. Не рекомендується і під час ГРВІ, нежитю, болю в горлі, з обережністю — під час місячних. Захворювання шкіри обличчя (екзема, купероз, хронічний дерматит, демодекоз) теж є протипоказанням.

Техніка виконання масажу проста. Впорається кожна жінка і навіть чоловік (так, іноді нашим чоловікам варто підтягнути шкіру обличчя і прибрати набряклість). Кожну вправу потрібно виконати по три рази.

ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ ЯПОНСЬКОГО МАСАЖУ АСАХІ

 1. Почни з легких погладжувань обличчя уздовж шиї (від привушних лімфовузлів до ключиць). Це сприяє відтоку лімфи. Всі вправи закінчуй цим погладжуванням!
 2. Притисни до центру лоба вказівні, середні і безіменні пальці обох рук. Долоні повинні перебувати в горизонтальному положенні. Через 3 секунди відведи пальці з легким тиском до скронь. Після розверни долоні на 90 градусів і зменшивши силу натиску, рухайся до вух. Зроби завершальне погладжування.
 3. Подушечками пальців зроби кругові рухи навколо очей (від зовнішніх куточків до внутрішніх). У зовнішніх затримай пальці на 3 секунди.
 4. Притисни безіменні і середні пальці обох рук до центру підборіддя. Через три секунди з легким натиском обведи рот, з’єднавши пальці по центру верхньої губи. Ще три секунди натискай на цю точку, намагаючись підняти перегородку носа. Потім різко прибери пальці і повтори. Це єдина вправа, після якої не виконується погладжування.
 5. Щоб прибрати носогубні складки, перетягни пальці до крил носа і з легким натиском помасажуй їх, а потім і сам ніс з боків. По вилицях зруш пальці до вух.
 6. Прибрати щоки допоможе наступна вправа. Поклади пальці на підборіддя. Сильно натисни і зрушуй їх навколо губ до ніздрів і верхньощелепної кістки. Повільно просувайся до внутрішніх куточків очей. Затримайся на три секунди і перемістися до скронь. Потім без натиску перемістися до вух.
 7. Долонею зафіксуй нижню щелепу. Другою рукою з натиском рухайся по щоці від жувальних м’язів до внутрішнього куточка ока. Затримайся на три секунди і перемістися до вух. Виконай ці маніпуляції з другою щокою.
 8. Поклади пальці на виличні кістки. З силою притисни їх до ніздрів, потім відведи до вух.
 9. Ця вправа допоможе розгладити мімічні зморшки. З’єднай перед собою руки на рівні грудей і розкрий долоні під кутом 90 градусів. Притисніть долоні до підборіддя. Тримай положення на три секунди. Потім змісти долоні до носа, після — по вилицях до скронь і вух.
 10. Розмісти долоню під підборіддям так, щоб пальці були спрямовані до вуха. З натиском перетягни долоню до вуха і зроби погладжування. Повтори масаж на другій стороні.
 11. А тепер приберемо друге підборіддя. З’єднай долоні в трикутник так, щоб підборіддя лежало на великих пальцях, а вказівні пальці з’єднувалися по центру носа. Тримай великі пальці, решта з натиском розведи до скронь. Рухайся до вух. Не забудь зробити погладжування по обидва боки.
 12. Притисни пальці до чола, вони повинні лежати горизонтально. М’якими звивистими рухами переміщайся від скроні до скроні і назад.

Старіння скасовується!

Після масажу нанеси на шкіру спеціальний зволожувальний засіб. Декілька разів на тиждень роби маски, щоб заспокоїти і максимально зволожити шкіру.

Сумніватися в дієвості японського лімфодренажного масажу не потрібно, адже сама пані Танако виступає гарантом якості: для свого поважного віку вона виглядає дуже свіжо!

Ви робите масажі обличчя? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: