Є люди, які ніколи не будуть жити в достатку…

У кожного з нас різне відчуття достатку, і, як на мене, все це залежить від моральних цінностей.

Достаток може оцінюватися по-різному і це є досить суб’єктивне явище: хтось відчуває себе щасливим поруч з коханою людиною в однокімнатній квартирі, харчується звичними продуктами і вважає, що йому цього цілком достатньо.

А інші — все життя женуться за ласим шматком, їм завжди всього мало. У них сім’я, діти, автомобілі останньої моделі, власний особняк, а всередині — відчуття пустоти, яку завжди потрібно наповнювати чимось новим. Тому я роблю висновок, що відчуття достатку взагалі не залежить від матеріального становища, не від кількості грошей, а в ставленні до того, що нас оточує.

Розтринькати гроші можна в будь-який момент. Є люди, у яких висока зарплата, але через фінансову не грамотність побут та якість життя у них може бути значно гіршими, ніж в того, хто заробляє в декілька разів менше.

Є люди, які все одно не зроблять дорученої їм роботи, скільки б їм не заплатили. А є люди, які все одно виконають свою роботу, навіть якщо їм зовсім не заплатять. І діло, як бачите, тут знову не в грошах, а в людині, її особистих якостях та відчутті відповідальності.

Але знаєте, що найбільше злить мене у цьому?

Те, що люди просто більшість свого життя скаржаться на власне становище, вони не задоволені зарплатнею, робою, житлом, і нічого не роблять, щоб це змінити!

Ви хочете продовжувати й надалі нити й псувати всім настрій навколо? Коли вже люди зрозуміють, що в цьому світі нікому манна з небес не падає на голову, просто потрібно взяти себе в руки і почати щось робити. Не жаліти себе, не шукати відмовок й не заздрити другу, який купив нещодавно нову автівку, а ви і далі користуєтеся громадським транспортом. А що ви зробили для того, щоб покращити своє життя?

Беззаперечно, є люди, які не мають нічого і вони цим цілком задоволені, вони щасливі і насолоджуються життям таким, як воно є. Але якщо вас щось не влаштовує, то визначте для себе, що означає достаток для вас і що треба зробити, щоб його отримати?

Чи впевнені ви, що будете щасливі, коли отримаєте все те, що мають інші? В кожного достаток вимірюється в різних одиницях, навчіться слухати свого серця.

І матеріальне тут ні при чому.Тут – людське.

Чи згодні в з моєю думкою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: