Їй-богу! Невже не залишилось на світі вже нормальних жінок ??

Коли моїй донечці Оленці виповнилось 3 роки, я з Ганною розлучилися. Я дуже пам’ятаю той день, як повернувся з роботи раніше аніж мав та застукав дружину з коханцем. Тоді моє серце розбилось, а світ перевернувся, адже виявилось, що вона зраджує мені вже понад рік часу. А я дурний та наївний навіть ні про що не здогадувався. 

Ганна весь час була не задоволеною, але я думав, може втомлюється з дитиною, тому виправдовував її. Також вона ніколи не жалілась на те, що ми мало часу разом проводимо, відповідно мене це трошки бентежило, але водночас я все одно знаходив цьому виправдання. Оскільки я повинен багато працювати, щоб заробити своїм дівчатам на нормальне життя. Однак це все призвело до розпаду сім’ї. Не знаю, хто в чому винен, але факт залишається фактом: наша донька тепер житиме не в повноцінні сім’ї.

До того ж Ганна відмовилась від виховання Оленки, мовляв, це обтяжує її. Тому я залишився сам з малою дитиною. 

Допомагала мені моя мама, вона весь час присвячувала малій онуці, їй це було довподоби. Проте мама вже не молода, їй потрібен був відпочинок, адже складно доглядати за дитиною такого віку. Потрібно зварити, одягнути, погуляти, помити і тому подібне. Я розумів, що мені потрібна добра жінка, але без почуттів одружуватись з будь-ким не збирався.

Я працював багато, а увесь свій вільний час проводив з донькою: відвідували зоопарк, парки розваг і кінотеатри. І з часом я знайшов нове щастя з Лілею. Дівчина звабила мене своїм спокоєм, мудрістю та красою. А ще вона постійно казала мені, що дуже любить дітей та легко знаходить з ними спільну мову. Цьому я неймовірно зрадів, адже мені потрібна не лише гарна дружина, а й мама для Оленки.

Через пів року ми з нею одружились і я вирішив, що можу відпустити маму, адже Ліля тепер буде допомагати мені у вихованні Оленки. Тільки нещодавно звернув увагу, як моя донька дуже змінилась… Тільки не міг збагнути добре це чи погано? Коля повертався додому з роботи, вона завжди мене зустрічала, стримала мені на шию і раділа поверненню. Тепер усе навпаки, коли я приходжу вона не зустрічає, сидить у своїй кімнаті, не виходить і практично не розмовляє зі мною. Таке повторилось багато разів і тоді я запитав Лілю:

– Що трапилось з Оленкою? Вона себе дивно поводить 

– Та ні, все гаразд. Просто твоя донька вже виросла — відповіла мені дружина.

Пошепки

– Лілю, їй лише 6 років. Тобто це нормально, що вона не хоче зі мною розмовляти? —  здивувався я.

– Не розумію, чому до мене є якісь претензії? —  почала обурюватись Ліля.

Тоді я трохи намагався заспокоїтись, але вирішив, що наступного дня повернусь з роботи швидше, аби подивитись, що відбувається в мене вдома. Виявилось, що від мого життя з Лілею страждає моя донька.

Увійшовши до хати я побачив, як 6-тирічна дитина драє підлогу. На моє запитання “чому Оленка це робить?” Ліля відповіла:

– Я її вчу бути справжньою господинею з малечку. 

Сказати, що я був в шоці це нічого не сказати. Коли я почав більше розпитувати доньку то, з’ясувалося, що дружина покладала на неї усі домашні обов’язки, а сама відпочивала і дивилась серіали. Я нарешті зрозумів, що призвело до серйозних змін у її поведінці та настрої.

Тепер я бажаю розірвати стосунки з Лілею, бо ні в якому разі не хочу аби моя донечка страждала. Зараз моя мати знову допомагає виховувати Оленку. Напевно я ніколи не знайду кращої жінки, яка б змогла зробити це ліпше ніж моя мама. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector