Їй було 52, а йому 17, коли вони одружилися. Ось що сталося з парою через 18 років

Кажуть, кохання не має віку, проте навіть у XXI столітті стосунки між людьми з великою різницею у віці часто засуджуються. Якщо до пар, де чоловік старший за жінку вже більш-менш звикли, то ось панянкам, які знайшли собі молодого залицяльника можна лише поспівчувати.

До них суспільство ставить вкрай агресивно й це на собі відчула Лінда. Зі своїм чоловіком вона познайомилася коли їй було за 50, а ось йому — всього 17. Вони разом працювали у молодіжному центрі. Джей лише влаштувався на роботу, а Лінда була його наставницею. 

Пара доволі багато часу проводила разом й спілкувалася на різні теми. Вони розуміли один одного буквально з пів слова. Виявилося, що вони мають спільні захоплення та інтереси.

Лінда, як і Джей дуже захоплювалася автомобілями. А ще їм подобалася одна й та ж сама музика й фільми. 

З самого початку, вони приховували свої стосунки, проте почуття міцнішали з кожним днем й протистояти цьому просто не було сили. 

Коли пара наважилася розповісти світові про своє кохання, суспільство їх не підтримало й навіть почало засуджувати. Добре те, що їх бажання бути разом підтримали батьки Джея та діти Лінди. 

Пара разом вже 18 років й Джей продовжує кохати свою дружину навіть попри те, що зараз вона має серйозні проблеми зі здоров’ям й не може ходити. Його взагалі не хвилює те, що у них немає спільних дітей. Чоловік сподівається, що йому вдасться прожити зі своєю дружиною ще багато щасливих років. 

Як ви ставитеся до таких пар?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: