Їй всього лише 8, але вона вже пройшла 52 хіміотерапії — і перемогла рак

Маленька Дельфіна — це образ мужності та витривалості. Її стійкості можна заздрити, адже у свої 8 років дівчинка пережила вже 52 хіміотерапії. Мама дівчинки з болем згадує моменти, коли її донька проходила важке лікування. Дельфіна хворіла на різко прогресуючу форму раку — лімфому Беркіта, а лікарі давали мало шансів.

Мати розповідала, що стала турбуватися за здоров’я дитини, коли та стала відмовлятися від їжі, скаржилася на болі в животі. Згодом у неї розпочалася тривала блювота. 

Майра розповідає, що її донька вразила усіх своєю наполегливістю та запеклою боротьбою за життя. Її малятко вселяло віру усім. Вона посміхається крізь сльози і називає свою крихітку переможницею і войовницею і намагається висловити подяку всім людям, які допомагали у боротьбі зі страшною недугою.

У себе на сторінці мати Майра написала пост, у якому перечислила тих, хто сприяв видужанню її доньки.

Мати дякує в першу чергу фонду Флексер, який все лікування фінансово підтримував сім’ю, адже заради лікування мати змушена було звільнитися з роботи та весь час перебувати з донькою. Також висловлює захоплення лікарям, які витягнули її вмираюче дитя та дали ще один шанс.

«Моя маленька дочка — найхоробріший чоловічок. Вона — справжній герой, помоліться за неї, будь ласка », — каже Майра.

Хоча дівчинка вже здорова, вона все одно перебуває на спостереженні у лікарів. 

Надіємося, що хвороба залишилася позаду. 

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: