Їжте ці три фрукти на ніч і ви відновите хребет та отримаєте додаткові сили

Сьогодні ми поговоримо про неймовірні плоди, які чудово відновлюють міжхребцеві м’які диски та ще й зміцнюють імунітет.

Ми вам радимо пройти такий курс лікування:

Кожного вечора потрібно вживати курагу, інжир та чорнослив. Робити це  протягом 1,5 місяців

В такому співвідношенні:

  • 1 плід інжиру (фіги)
  • 5 сушених абрикосів (кураги)
  • 1 плід чорносливу

Ці фрукти відновлять сполучні тканини міжхребцевих дисків та зроблять їх більш пружними та стійкими. Коли ці тканини знову стають пружними та повертають собі еластичність, то хребці починають самі ставати на відведені їм природою місця, без зовнішньої мануальної корекції.

Вас здивує результат цього курсу. А головне, що фрукти лише посилюють корисні властивості один одного, тому вживати їх потрібно лише разом. Окрім цього, дана суміш підвищує лібідо як у чоловіків, так і в жінок.

Курага — це висушений абрикос.

Основною цінністю сухофрукту є те, що при сушінні в ньому зберігається левова частка мікроелементів. Кількість мінеральних речовин (магнію, калію, кальцію, фосфору і заліза) в сушених плодах більше, ніж у свіжих. Сушений абрикос виводить з людського організму важкі метали, радіонукліди та інші шкідливі елементи. Сухофрукт добре зміцнює організм, підвищує імунітет.

Інжир — профілактичний засіб від раку, нормалізує діяльність щитоподібної залози. Інжир також містить велику кількість вітамінів та покращує травлення. Калій, що входить до складу цього сухофрукту, – це ще одна важлива поживна речовина, яка допомагає боротися з остеопорозом і дегенерацією суглобів, пов’язаними з віком.

Чорнослив — це найкращий засіб для покращення роботи шлунково-кишкового тракту. Також чорнослив нормалізує тиск та покращує роботу серцево-судинної системи. Високий рівень вітаміну А покращує зір. Також чорнослив корисний при хворобах нирок, ревматизмі, захворюваннях печінки і при атеросклерозі. 

Ви вживаєте сухофрукти?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: