“Юра пішов на службу в листопаді, а вже за місяць загинув…” – Захисник із Києва віддав життя за Україну

Лише місяць вдалося повоювати українському Герою з Києва Юрію Сидоренко. Він загинув в боях на Донбасі всього в 30 років. Про це повідомили друзі полеглого в соціальній мережі.

“Вічна та світла пам‘ять Герою України, моєму племіннику, моєму похреснику, мужній та світлій людині, Сидоренко Юрчику”, – пише родич загиблого Сергій Яценко.

За словами друга воїна Ігоря Мартиненко, Юрія призвали на службу у рамках загальної мобілізації.

“Героєм, яким Юра став вимушено, як і десятки тисяч українців, які тихо стають на захист рідної землі й так само тихо віддають найцінніше – своє життя. Чому тихо? Тому що про більшість з них не розкажуть у телеграм-каналах чи в телемарафоні «Єдині новини». Але саме завдяки таким тихим героям наша країна існує, а ми всі живемо…Усе сталося надто швидко. Юра вступив на службу тільки в листопаді, а вже наступного місяця загинув…”, – розповів Ігор. 

Пошепки

Відомо, що до служби чоловік жив у Києві, мав чимало планів і мрій. 

“Юро, ти був дуже добрим, чудовим хлопцем, веселим, щирим, справжнім і з великим серцем! Ти був першою людиною, яку я зміг назвати своїм кращим другом. …Мені тебе дуже не вистачатиме, я ніколи тебе не забуду і розповім сину про твій подвиг”, – додав друг загиблого.

З Героєм попрощалися в п’ятницю, 29 грудня.

Світла пам’ять і низький уклін! Співчуття усім близьким!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector