З чим поєднувати блакитний в одязі? 6 гармонійних комбінацій в образі

Сьогодні ми поговоримо про блакитний колір, який також може бути універсальним, якщо вдало поєднувати з іншими відтінками. Особливо популярним блакитний буде цього сезону, і це не дивно, адже він підкреслює жіночність й створює благородний вигляд. 

Щоб образ вийшов дійсно сучасним і виразним, блакитний потрібно поєднувати з правильними кольорами.

1. З білим

Це беззаперечна класика, з допомогою якої можна отримати найрізноманітніші варіанти. Блакитний найкраще поєднується з білим, тому можна абсолютно не переживати про те, в яких пропорціях обирати кольори та в яких випадках. Комбінуйте речі довільно, вони завжди будуть мати безпрограшний варіант! 

2. З чорним

Ще один колір, який стане ідеальною базою. З ним можна поєднувати практично все, в тому числі і блакитні речі. Образ в цих кольорах буде лаконічним та витонченим, а ще його можна буде використовувати з різною метою: як в офіційному, так і в повсякденному гардеробі.

3. З сірим

Сірий – це базовий колір, який поєднується практично з усім. З блакитним можна поєднувати графіт або асфальтовий сірий. Саме такі відтінки є найкращими для ділового образу. 

4. З рожевим

Поєднання блакитного з рожевим – це ідеальна гама кольорів, яка допомагає створити ніжний та жіночний образ. Особливо ефектно виглядає рожево-блакитні омбре і колорблок.

5. З синім

Синій колір є безпрограшним кольором до блакитного, оскільки так ви створюєте майже монохромний, однак оригінальний образ. Таку палітру можна використовувати і в діловому, і в романтичному стилі. 

6. З червоним

Синій також можна поєднувати з червоним кольором, однак варто обирати темні відтінки з винно-ягідної палітри. Ефектна комбінація, в якій червоний повинен бути досить темного відтінку. При цьому варто дуже обережно поєднувати одяг в таких палітрі, щоб образ не був надто яскравим. 

Які образи найбільше сподобалися Вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector