З дружиною ми живемо у шлюбі 10 років. Але, останнім часом, я став помічати, що моя дружина щось від мене приховує. Декілька разів на тиждень її хтось телефонує і вона йде з дому, нічого мені не пояснюючи… 

Зі своєю дружиною я живу вже понад 10 років.

Правда, останнім часом її поведінка здалася мені досить дивною. Дружина стала пізно приходити з роботи й рідко відповідала на телефонні дзвінки. У вихідні дні вона йшла з дому й нічого не пояснювала. Та й зовнішній вигляд жінки значно покращився, вона стала стрункішою та прикупила нове вбрання.

Можливо, інший чоловік був би щасливим від таких змін, але мене вони тільки насторожували.

Я почав задумуватися, що могло спричинити таку її поведінку. І нічого, окрім коханця, мені не спадало на думку. Я вважав, що вона мені зраджує, адже коли вона поверталася додому, відразу ходила в душ і весь день випромінювала щастя.

Мені остогидла її щаслива фізіономія. Я почав запитувати, у чому причина такої радості, на що вона одразу переводила тему. Після моїх запитань з натяками, нічого не змінювалося. Вона і надалі ходила кудись, навіть син став це помічати. Він запитував у мене, куди мама йде, а я у відповідь мав придумувати казочки. 

Настав мій день народження. Жінка була в душі, як раптом на її телефон прийшло повідомлення від незнайомого мені чоловіка. Цікавість взяла гору і я прочитав його. На екрані було вказано місце зустрічі та час. Я дуже розізлився й увірвався у ванну кімнату за поясненнями.

Жінка дуже перелякалася й розповіла, що це її викладач з танців. Ніби то вона готує для мене танець на день народження. 

Я спочатку не дуже в це вірив, але дружина вирішила познайомити мене з цим чоловіком на наступний день. І він правда виявився дуже приємною людиною, а танець, якому він навчив мою дружину був чудовий. Тепер у нас з дружиною набагато кращі відносини.

Ми навіть вирішили віддати сина в танцювальну студію. 

Висновок: Люди, перестаньте докручувати в думках щось фантастичне. Розбирайтеся з проблемами або рішеннями тут і зараз.

Ви згідні зі мною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector