З гімнастикою Бейтса, ви повернете собі ідеальний зір!

Проблеми з зором зараз зустрічаються часто, особливо це актуально серед молодих людей, які велику кількість часу проводять перед моніторами комп’ютерів та смартфонів.

Сьогодні ми вам розповімо про те, як виконувати гімнастику для очей, яка допоможе відновити зір за 3-4 місяці. Виконувати ці вправи слід протягом 10 хвилин щодня, без окулярів чи лінз.  Під час виконання вправ потрібно стежити за своїм диханням, воно має бути спокійне та розмірене.

Також в цей період свою увагу потрібно направити в зону міжбрів’я, а ще старатися не кліпати. 

Комплекс вправ гімнастики для очей

1. Потрібно вказівний палець помістити на кінчик носа, чоловіки використовують для цього праву руку, а жінки — ліву. Після цього двома очима дивитися на кінчик носа і не кліпати. Коли ви зафіксували погляд на кінчику носа, потрібно рівномірно дихати, потім розслабити погляд. Виконувати тричі. 

2. Потім помістити палець до міжбрів’я  та знову повторити вправу. Виконувати 1 – 3 рази.

3. Прикласти вказівний палець на кінчик носа, як в першій вправі, а потім з вдихом потрібно почати відтягувати палець якнайдалі від носа, зафіксувати погляд на пальці.. З видихом повернути палець назад до носа. Виконується 1-3 рази.

4. Повторюємо третю вправу, але вже відтягувати палець від зони міжбрів’я. 

5. Потім відкинути голову назад і намагатися дивитися на кінчик носа. Потім виконувати вдихи та видихи, повторити тричі. Потім розслабити шию й повернути в початкове положення.

6. Знову відкинути голову назад, але тепер виконувати вправу, концентруючи погляд на зону міжбрів’я. Після цього зробити глибокий вдих та видих. Повторити тричі. 

7. Потім слід сісти на комфортний стілець, випрямити спину й витягнути перед собою руки. Зігнути пальці таким чином:  мізинець і безіменний палець притиснути великим пальцем до долоні, підняти вгору вказівний і середній пальці. Повернути долоню назовні ребром. Розмістити долоню на рівні очей на відстані 10 см, вдихати та видихати і дивитися на кінчики пальців. Відводити руку вправо, а потім вліво й слідкувати очима за кінчиками пальців. 

8. Потім вдихнути й закрити очі. Розмістити на очні яблука пальці рук й промасажувати легкими натисками.  Потім накрити очі долонями й виконувати легкі натиски. Потім прикрити очі долонями та розплющити їх. Розслабити очні яблука.

9. Заплющте очі та водіть очима вверх-вниз. Повторюємо 5-10 разів.

10. Ця вправа виконується стоячи. Потрібно малювати очима хрест. Погляд підіймати вгору, потім опускати в низ, потім намалювати горизонтальну лінію. Малювати два такі хрести одночасно, виконувати 10 разів 

11. Потім дивитися на стіну й також малювати очима квадрат, який  сам розділений на 4 частини. Кожна частина квадрата має ще кружечки, які також потрібно подумки прокрутити.  Вправа виконується впродовж 1 – 2 хвилин.

12. Потім почати малювати очима цифру вісімку: спершу горизонтальну, а потім одразу вертикальну. Потім ще дві діагональні. 

13. Повільно обертати по кругу очними яблуками, спочатку з розплющеними очима, потім із закритими. Змінювати ритм, амплітуда максимальна. Виконується 10 – 15 разів.

14. Дивитися на яскраве джерело світла декілька секунд, а потім прикрити очі долонями й намагатися розслабити очні яблука. Виконувати тричі.

15. Потім опускати голову в таз теплої води, щоб отримати максимальне розслаблення.

А ви виконуєте гімнастику для очей?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: