З нагоди річниці весілля Юрій вирішив раніше прийти з роботи. Оксанка зі сльозами лежала на ліжку, а навколо неї був розкиданий одяг

Оксана традиційно кожного року намагалася зробити святковий подарунок своєму чоловікові з нагоди річниці їхнього весілля. Проте цього року вона проснулася набагато пізніше, ніж зазвичай. Її коханий встиг зібратися, перекусити бутербродом з кавою і вирушити на роботу. 

– Котра година? – раптом отямилася жінка. – Нічого собі! Я все проспала, – засмутилася вона. – Ні сніданку Юрчику не приготувала, ні кави не зварила. Гаразд, спробую до вечора реабілітуватися, – вирішила Оксана. 

Вона підвелася з ліжка, увімкнула улюблену музику й затіяла прибирання. Коли в кімнаті все стояло на своїх місцях, дружина подалася на кухню. Вона планувала посмажити чоловікові сирників, які він просто обожнював. Раптом у морозилці Оксана помітила апетитний шматок стейку. Точно! М’ясо з картоплею фрі також було улюбленою стравою Юрчика. Взялася куховарити, аби встигнути до обіду. Через деякий час усе було спаковане в лотках, накрите фольгою і загорнуте в рушник. Жінка, задоволена результатом, пішла в спальню.

Вона витягла яскраве червоне плаття, зробила макіяж, вклала волосся і вирушила з харчами на роботу до чоловіка. Дорогою Оксана уявляла, як той зрадіє такому приємному сюрпризу. Проте Юрчика в кабінеті не було. Мабуть, він був на нараді. Дружина сіла в крісло і терпляче налаштувалася чекати. Раптом на столі завібрував телефон. Чоловікові прийшло повідомлення. Взагалі Оксана не мала звички нишпорити у чужих речах, але цього разу їй захотілося переконатися, чи нема там чогось термінового. 

Однак побачене шокувало її. Якась Оленка писала: “У мене все готово. Думаю, що ніхто ні про що не здогадається”. Як він міг? Жінка не могла повірити своїм очам. Вона відчувала себе обманутою, спустошеною і розбитою. Оксана вибігла з офісу й помчала назад додому. Вона взялася викидати з шафи усі речі чоловіка, які тепер пахли зрадою. Найгірше те, що Юрчик ретельно приховував свій роман і не давав приводу сумніватися в ньому.

З роботи того дня він повернувся раніше, ніж зазвичай. Його дружина лежала посеред спальні, а навколо неї розкиданий одяг. З очей лилися сльози.

– Кохана, що з тобою?

– Ти ще маєш наглість прикидатися, ніби нічого не сталося? Я все знаю про твою коханку! Не пробачу тобі цього ніколи! Забирайся геть до своєї Оленки!

– Що? Оксанко, я ніколи навіть не думав про іншу жінку!

Пошепки

– Годі обманювати мене!

– Давай я тобі все поясню. Олена – це моя двоюрідна сестра. Ти ж її знаєш! Можеш сама зателефонувати і переконатися в цьому. Я попросив її зарезервувати нам столик в хорошому ресторані і посидіти з дітьми, щоб ми могли лише вдвох відсвяткувати нашу річницю. Як ти могла подумати, що у мене є інша? Я ж люблю тебе.

Всередині Оксани був вир емоцій. З одного боку, їй було радісно, а з іншого – болючі сльози продовжували котитися по щоках. Вона не знала, що відповісти. Жінка обійняла Юрчика, а він натомість ніжно поцілував її в лоба. Через десять хвилин чоловік все ж заговорив:

– То ми поїдемо у ресторан? У нас ще є година на збори. 

– Звісно! – відказала дружина. – Тільки не знаю. що робити з цим безладом, – подивилася вона навколо себе. 

– Завтра з усім розберемося, – запропонував Юрчик. – Я завтра вдома, тому можемо влаштувати генеральне прибирання, а сьогодні у нас є важливіші справи. Кохана, ти у мене найрідніша і найдорожча. Більше ніколи не сумнівайся у моїх почуттях. 

Сьогодні Оксана згадує цей випадок з усмішкою на обличчі. Вони з чоловіком уже двадцять років разом. У духовці смажиться качка, а Юрчик от-от має повернутися з роботи. 

– Якби у всіх було таке щасливе подружнє життя, як в мене, – думала Оксана з фотоальбомом в руках. 

Раптом у двері подзвонили. Юрчик з дорослими дітьми вже були на порозі. Очі чоловіка світилися коханням, так само як і під час їхнього весілля. За стільки часу нічого не змінилося…

А як би ви відреагували на зраду своєї другої половинки? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector