З недавніх пір чоловік почав говорити про те, щоб я оформила на нього частку в своєму будинку. При цьому будівництво йде лише за мої кошти, а ще я утримую всю сім’ю

З чоловіком проживаємо в цивільному шлюбі. Почали будувати будинок, однак на моїй ділянці. Отримала від бабусі у спадок стареньку хатину, але вона ще декілька років тому згоріла. Я назбирала кошти й вирішила розпочати будівництво. Практично все оплачую я самостійно, чоловік займається тільки організацією будівництва і частково будує сам (велика частина будує бригада і наймані робітники, яких оплачую також я). Чоловік також організовує закупівлю і доставлення будматеріалу.

З недавніх пір він став говорити про те, щоб будинок (частку або якось ще) я оформила на нього. При цьому ми повністю проживаємо на мої кошти (продукти, одяг, оплата комунальних послуг). У чоловіка залишається від зарплати 5 тисяч, про витрату яких я маю лише уявлення (це цигарки, іноді запчастини, бензин). Якщо і прошу його щось купити, він це робить, але з великим небажанням. Якщо має якийсь додатковий заробіток, намагається витрачати так, щоб вони були вкладені в його майно (а це машина або купує дорогі інструменти робочі).

У нього двоє дітей від перших шлюбів, так що частина зарплати йде туди (аліменти одній дитині й оплата навчання іншому). У мене доросла дочка від попереднього шлюбу. У мене з’являється невдоволення тим, що чоловік, проживаючи на мої кошти, ставить умови про частку в будинку куди, як він думає, досить вкладається він своєю участю в будівництві.

Пошепки

При цьому днями він заявив, що шлюб реєструвати зі мною не хоче (я і сама цього ніколи не хотіла, особливо міняти прізвище), бо ображений однією ситуацією в родині. А був невеликий скандал з приводу моєї затримки в поїздці у дочки. Отже, не хоче реєструвати шлюб, але поставив умову – оформити «будь-яким шляхом» частину будинку на нього (половину, як я зрозуміла).

Як бути в такій ситуації? Всі мої заробітки йдуть на будівництво і наше життя. Його родичі дуже підтримують цю позицію (думаю, вони й нарадили), хоча у мене і думки не було, що як каже його рідня «побудуєш будинок, а вона вижене тебе». Але тепер я замислилася.

На цей час я проживаю на території його рідні (старий дідів будинок), а наш будинок ми будуємо. Чоловік досить легко розпоряджається грошима на будівництво. Нещодавно поскаржився, що грошей залишається мало  і сказав, що треба б мені, я так розумію, брати кредит. Ну а кому ще? Ось така ситуація. Що скажете?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector