З ними важко збудувати сім’ю: рейтинг найгірших дружин за знаком зодіаку

Не даремно ходить думка, що для успіху чоловіків потрібна правильна жінка поруч. Перед тим, як вибрати собі дружину, потрібно ретельно зважити всі за і проти.

Ми вирішили комусь спростити це завдання і розповімо про жінок, які не цілком підходять для сімейного життя. Не варто надто серйозно ставитися до цієї добірки, адже в ній розповідається про жінок, з якими скоріше ваше сімейне життя буде дуже відрізнятися від традиційного уявлення. Якщо ви готові до цього, то вперед. 

ЯК ВИБРАТИ ДРУЖИНУ

Лев

Це красиві та самобутні жінки, їхня розкіш, харизма полонить чоловіків. Але водночас ці жінки егоїстичні, і намагаються лише задовільняти власні бажання.

Чоловік для Левиці – “гаманець”, матеріальний ресурс, який вона активно буде намагатися використати на власну користь. Якщо ти хочеш, щоб дружина цінувала тебе не за матеріальний достаток, то краще звернути увагу на Тельця або Рака.

Скорпіон

Красиві, пристрасні, розкішні і таємничі – все це про Скорпіонів. Вони можуть звабити будь-кого, але сімейне життя з ними дуже складне. Ці жінки прагнуть до тотального контролю і не люблять виконувати домашні обов’язки. А ще вони вміють майстерно закочувати істерики і скандали.

Якщо затишок, гармонія, спокій не для вас, то можете сміло одружуватися з жінкою-Скорпіоном.

Близнюки

Близнюки подобаються  багатьом чоловікам – з ними легко підтримати розмову на будь-яку тему. Поруч з такою жінкою чоловік буде відкривати нові горизонти. А ще Близнюки завжди говорять правду в обличчя,  і це може витримати не кожен чоловік. Та й і планка у цих дівчат висока, тому не всі можуть пройти відбір.

Всередині цих жінок живуть справжні внутрішні химери та чудовиська і не всі готові з ними жити з дня в день.

Стрілець

Це непосидючий знак зодіаку, дуже цікавий та розумний, поруч з ним ніколи не засумуєш. Така жінка завжди підтримає та дасть хорошу пораду, однак не варто чекати, що вона буде проводити кожен вечір біля плити, чи буде прасувати тобі сорочки. Якщо хочеш бути з такою жінкою, всі домашні клопоти повинен взяти на себе. 

Чи згодні ви з цим рейтингом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector