З появою онучка я почала частіше відвідувати оселю сина. Проте одного разу невістка таке заявила, що після цього мені хотілося бігти від них якомога далі. 

У мене були чудові стосунки з невісткою до одного моменту. Тепер усе змінилось. Проте спілкуюсь з нею лише заради онука. 

Після весілля син Роман разом зі своєю жінкою купили невелику квартиру й переїхали туди жити. Раніше Ромчик постійно був у батьківському домі, я звикла бачити його часто. Та настав переломний момент, син виріс та покинув батьківську хату.

Я сприймаю це як належне, проте відразу заявила дітям, що буду приїжджати до них в гості. Адже буває раптом нападе сум і так хочеться побачити рідну дитину, дізнатися чи ситий, чи одягнений,  то є чисто таке материнське бажання. Я не бачу в цьому нічого дивного чи не нормального.

А з появою онучка я почала частіше відвідувати оселю сина. Проте одного разу невістка Наталя таке заявила, що після цього мені хотілося бігти від них якомога далі. 

– Мамо, може ви трохи кількість відвідувань скоротите? Бо мені інколи здається, що ви плануєте скоро до нас переселитись? —  засоромила мене Наталка.

– Дитино, та що ти таке кажеш? Хіба я вам заважаю? —  запитувала я.

Пошепки

– Сказати чесно? Так — сказала як відрізала невістка.

Сказати, що я була в шоці, це нічого не сказати. Як таке можна було мені сказати? Хіба їй не соромно говорити мені таке? Жах! Вона відбила мені бажання ходити до них, тепер я ані ногою в їх хату не стану. Ще буду просити мене прийти. 

Спілкуватися не перестану, оскільки все-таки онук мені дорожчий за будь-кого, але тільки заради нього я підтримуватиму зв’язок з невісткою. Не думала, що вона така зміюка, якщо чесно. 

Ну хіба я шось погане їм зробила? Така поведінка для мене не припустима! От зателефоную синові та запропоную нейтральну територію для зустрічей з онуком.

А що скажете ви? Чи права я в тій ситуації, чи може щось не розумію?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector