З сумних очей текли сльози. Господарі принесли присипляти молоду і здорову кішку

Хто хоч раз бачив, як плачуть тварини, яких зраджують господарі, не залишиться байдужим до цієї історії …

6 лютого в ветеринарну клініку люди принесли абсолютно здорову чотирирічну кішку. Ні, вони не хотіли почистити їй вушка або стерилізувати. У господарів була інша мета – приспати тварину.

Мотивували вони свій вчинок дуже просто – мовляв, у когось з родини з’явилася алергія. Приголомшені лікарі навідріз відмовилися присипляти пухнастика, а господиня кинула кішку прямо в ветклініці і втекла, тим самим «вирішивши» проблему.

Звичайно, для цієї бідолашки знайшли нову власницю – її забрала жінка на ім’я Валентина і поселила у себе, сподіваючись підшукати тварині дбайливих господарів. Ось тільки кішка не розуміла, що сталося. Вона не розуміла, що її зрадили, що ніколи не любили, раз принесли присипляти. Не розуміла вона і того, чому з нею так вчинили. З котячих очей градом текли сльози …

Вбита горем кішка щиро сумувала за тими, кого любила. Плакала вона якось по-особливому, немов людина оплакує втрату близького родича.

Звуть бідолаху Шила. Вона боїться собак і не йде на контакт з іншими котами. Про кішку мало що відомо, крім того, що її вже кілька разів зводили. До речі, колишні власники вже намагалися позбутися від кішки. Вони викидали її на вулицю, виправдовуючись перед людьми і говорячи, що вона сама втекла. Але домашня кішка панічно боїться вулиці і шуму!

Шилі потрібен шанс і добра людина, яка її полюбить. Вона вміє бути ласкавою і відданою, просто киці потрібен якийсь час, щоб отямитися від зради тих, кого вона любила.

Кішку передадуть в добрі руки тільки після обов’язкової стерилізації, щоб її знову не використали для розведення кошенят.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector