З цікавості помила підлогу цим засобом – і назавжди забула про магазинну хімію

У душі я ще той перфекціоніст. Особливо, якщо справа стосується кухні. Всі рушнички повинні бути білосніжно чистими, келихи стояти в рядочок, а підлога скрипіти від блиску. 

Однак, у мене вдома вівчарка та маленькі діти. Ви уявляєте, який армагедон твориться на кухні? І тому я дуже прискіплива до мийних засобів. Але чи варто довіряти маркетингу та порожнім обіцянкам від виробника? 

А моя бабуся порадила замінити всі засоби…на звичайну сіль. Я вирішила заради експерименту один раз поприбирати кухню. І хочу з вами поділитися враженнями. 

Отож, спершу я помила підлогу. Просто додала до теплої (не холодної та не кип’ятку!) води 2 столові ложки солі. Замочила швабру та пройшлася зигзагоподібними рухами по підлозі. І старі плями від собачих слідів та дитячого пюре змило за секунду. Потім ще раз пройшлася шваброю, але на цей раз сполоснула її у звичайній воді. 

Ну, по-перше, сіль має абсорбуючу властивість. Бруд роз’їдає за лічені секунди.

А ще зупиняє розмноження бактерій. А для молодої матусі це страшний сон, адже наші дітки повзають по підлозі. Тому грибок, пліснява та інші бактерії мені не страшні! 

Ну і по-третє, сіль допомагає у боротьбі з жирними плямами. Тому її добре ще додавати як пральний порошок. 

Після кожного прийому їжі мої дітки залишають “чисті” подаруночки, а саме масні плями на рушниках. І чого там тільки нема – пюре, слині, соплі, йогурти. Я вже почала просто купувати на запас нові, а використані відправлялися у смітник. 

До речі, таке прання я рекомендую робити звечора. Потім зрозумієте, чому.

Отож, на 1 літр кип’ятку я додаю 1 велику столову ложку солі. Далі перемішую та занурюю наші рушнички. Закриваю кришкою та залишаю на всю ніч (приблизно 10 годин).

Зразу витягаю та полощу у холодній воді. Ще можна прогнати у пральній машинці, але я уникаю такого. 

Ось і весь секрет. Думаю, що кожна матуся зацінить такий лайфхак. Адже це натуральний продукт. І, звісно, що економить наш родинний бюджет! 

А ви вірите у такий диво-засіб? За чи проти побутової хімії? Спробуєте таку пораду? 

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector