З цих причин розумна жінка ніколи не буде бігати за чоловіком. Зарубайте собі на носі!

Скільки пар страждають через токсичні стосунки? Хтось розуміє, в чому проблема, але нічого не може з цим вдіяти. Хтось навіть не усвідомлює, що знаходиться у невротичних відносинах. Прийшов час у цьому розібратися.

Чи взагалі є сенс у стражданнях?

Інколи особисте життя не складається, як не крути. Навіщо копатися в минулому і шукати причинно-наслідкові зв’язки? Краще приступити до дій і навчитися жити в мирі й злагоді. Варто почати з того одного важливого факту: у нашій країні жінок значно менше, ніж чоловіків.

Яскравим прикладом цього є історія з мого життя. Якось ми з друзями сиділи в барі. Ми розмовляли і проводили весело час. Раптом до нас підійшла жінка з-за сусіднього столику. Вона з докором сказала: “Ми не змушуємо вас одразу обіцяти нам щось грандіозне, але ж познайомитися із нашою компанією можна, хіба ні?”.

Саме тому багато жінок погоджуються на будь-які відносини, аби не залишитися самотніми. Вони готові терпіти приниження, образи, дискомфорт та багато інших нюансів, щоб мати горде звання дівчини чи дружини.

Однак не потрібно вводити себе в оману і наївно вріити, що проблема лише в дефіциті чоловіків. Адже є ті дами, які довго перебирали партнерами і погодилися бути з тим самим ідеальним обранцем, який зрештою їх не розчарував. 

Пошепки

Чому так трапляється? Тому що ці жінки знають собі ціну. Вони не спілкуються з першими зустрічними барменами, не ведуться на залицяння від колег і оминають тих, хто проявляє до них найменшу неповагу.

Це здорова позиція, яка передбачає, що людина ставить себе і свої вподобання на перше місце. Зрештою така методика і спосіб життя принесуть істинне щастя. 

Бути королевою або бути щасливою?

Хтось може звинуватити мене в тому, що я раджу жінкам йти від чоловіків, які не влаштовують їх навіть мінімально. Проте не потрібно перекручувати мої слова. Адже я проти того, щоб хтось ставив комусь ультиматуми, рамки і качав власні права. Мені хочеться донести наступне: не варто прогинатися. Забудьте про вигадані стандарти і суху статистику. Шукайте того партнера, який зробить вас щасливим.

Немає нічого дивного в тому, що одна жінка зможе миритися із брудними шкарпетками, а інша – ні. Обидва варіанти нормальні. Головне, щоб це не суперечило вашому внутрішньому комфорту й балансу.

Обирайте себе і будьте цілісною особистістю. Це правила психології: благополучні обирають благополучних, а здорові – здорових. Тоді ви зустрінете свою споріднену душу, з якою зможете побудувати гармонійні відносини. 

Якщо ви дослухаєтеся до цієї поради, то не пошкодуєте!

А вам важливо, щоб поруч була людина, з якою ви знаходитеся на одній хвилі? Чи правильно вступати у відносини, аби уникнути самотності?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector