З якої сторони ліжка повинна спати дружина. Дізнайтеся секрет

Гуляючи з чоловіком в парку, сидячи з ним у кафе та з якого боку ліжка ви спите: це важливий момент, який показує чи ви на своєму місці у стосунках. Адже від цього залежить щастя у ваших відносинах та гармонія у сім’ї. Допоможемо розібратися.

Як у чоловіка, так у жінки є свої начала. Вони протилежні, тому прагнуть об’єднатися утворюючи одне ціле. Тонкі духовні сфери контролюють багато у житті подружжя.

В давнину слов’яни вірили, що на досягнення гармонії в парі впливає те, з якого боку від жінки спить чоловік.

Існує кілька теорій чому дружина повинна спати зліва: релігійна, давня традиційна, наукова.

Ще у первісних людей це означало просту річ: чоловік тримав зброю у правій руці, тому жінка залишалася ліворуч. Поряд з жінкою і коляска і діти, все по ліву руку.

Згідно з народним повір’ям жінка повинна знаходитись зліва, бо там його серце. Так би мовити, бути ближчою до нього.

Вчені пояснили, що мозок чоловіка та жінки влаштований по-різному. Ліва півкуля мозку у чоловіків активніша та відповідає за мислення та контроль правої половини тіла. У жінок активніша права півкуля мозку, яка відповідає за емоції та пов’язана із правою половиною тіла.

Чоловіки сильніші інтелектом, а жінки – психологічно. Аби подружжя гармонійно єдналося в одне ціле жінка повинна знаходитись ліворуч від чоловіка. Так вони взаємодоповнюватимуть та підтримуватимуть свої енергетичні рівні.

Це також знайшло відголос у церковних традиціях. Адже наречена так само стоїть ліворуч від чоловіка. Це пов’язано також із розташуванням ікон у церкві: ліворуч від вівтаря знаходиться образ Діви Марії, а праворуч – образ Ісуса Христа.

Чи задумувались ви колись з якого боку знаходитесь від чоловіка, гуляючи парком? Чи за столиком у ресторані, а тим паче на ліжку? Зверніть на це увагу.

Адже в іншому випадку відбувається роз’єднання та розрядка вашої пари. Коротко кажучи, ви просто міняєтесь місцями в енергетичному плані, змінюються ваші ролі, що призводить до дисгармонії у подружжі.

Не дивно, коли чуємо, що жінка тягне на собі усі хатні обов’язки, поки чоловік нехтує їй своєю  допомогою. 

На підсвідомому рівні жінка сприймає чоловіка за дитину, яка не здатна приймати рішення та розв’язувати проблеми. 

Радимо вам проаналізувати ваші стосунки. Чи усе між вами гармонійно? З якого боку ви знаходитесь? Якщо розумієте, що не все так гладко, то пора просто змінити полярність та стати на своє місце.

Що думаєте з цього приводу?

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

JuliaG
Adblock
detector