– За 7 місяців тільки 15 тисяч залишилося? Де решта 80 тисяч гривень? – Кохана, не нервуйся, я все поясню…

Нема у житті більшого нещастя, ніж родичі, які хочуть “витягти” з нас гроші. 

Весною я вийшла заміж за Дмитра. Обставини склалися так, що поки ми живемо з моєю мамою. Однак, стараємося відкладати з зарплати половину суми, аби вже купити власне житло та зробити ремонт. 

У моєї мами велика, трикімнатна квартира, всім місця вистачає. Ще одна перевага – робота Дмитра в цьому районі, він пішки може дійти на склад. Інколи, як є вільна годинка, то він швиденько прибігає додому на обід. 

Для мами ми купуємо продукти та оплачуємо комунальні послуги. Це буде наша така “орендна” плата за те, що так живемо. 

Крім основної роботи, у Діми є ще друга – охоронець на тому ж складі, де працює. Платять достатньо, і в мене зарплата досить така висока у салоні краси. І відкладаємо на карточку постійно гроші. 

Я не рахувала, яка там сума. Бо кожен місяць по-різному виходить, то 15, то 10 тисяч гривень. Найбільше заробляємо на свята, бо що в мене у салоні клієнтів багато, що у Діми на складі роботи море. 

Декілька днів тому я вирішила перевірити наші заощадження. З травня по листопад мала вже назбиратися досить солідна сума. Тим паче, знайома збиралася продавати квартиру та ми б могли домовитися за нормальну ціну. А якщо не вистачить – то вже візьмемо кредит, не біда. Ще й подруга погодилася зачекати з виплатою. 

Але я ледь не посивіла, коли побачила рахунок на картці – 15 тисяч гривень. І це з травня ми назбирали стільки заощаджень! 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Так налякалася, подумала, що шахраї викрали кошти чи банк забрав. Почала одразу телефонувати чоловікові та плакати у слухавку:

– Нас обікрали! На карточці тільки 15…

– Кохана, то я взяв. Потім тобі поясню.

Я вирішила глянути на виписку з картки. Раз на місяць хтось стабільно знімав з карточки досить таку круглу суму грошей. Пароль мали тільки я і чоловік, ніхто більше не знав. 

Ввечері Дмитро прийшов з роботи та зізнався у своїх грішках:

Пошепки

– То я брав гроші. Ти ж знаєш, що моя мама на пенсію вийшла, їй не вистачає. То я платив за комуналку, ще купував продукти. 

– Як це? Чому ти мені не сказав?

– Ну а ще сестра Ліля просила. Казала, що на зиму не має грошей, аби купити малим куртки та взуття. Але обіцяла віддати.

– Ти стільки місяців тихцем брав гроші з карточки і мені нічого не казав?

– Бо знав, що ти будеш проти. Там мої гроші також є. Он твоїй мамі ми оплачуємо комуналку.

– Так ми живемо у її квартирі. Ти користуєшся світлом, опаленн7 місям, водою. 

Загалом, за 7 місяців (з травня по листопад) Діма взяв з карточки 85 тисяч гривень. Каже, що мама та сестра все повернуть, але у це я мало вірю. Просто знали, що ми відкладаємо на квартиру і вирішили з Дімки грошенят збити. А він не вміє казати “ні”, погоджується на все. 

Тепер Діма знайшов дуже цікавий вихід з ситуації – продати машину, аби покрити борг на картці. Ну і ще знайшов третю роботу на вихідних, ремонтує машини з другом на СТО. 

– Нам і так машина не була потрібна, тільки дарма у гаражі стояла. А ти може на роботу їхати маршруткою чи пішки. Виходить набагато дешевше, – дорікав Діма. 

Але тут проблема далеко не у грошах, а в тому, що родичі чоловіка хочуть від нього “спонсорства”.

Я розумію, що пенсія у свекрухи не велика, а Ліля сама виховує двох дітей. Однак, у нас також є проблеми. І квартиру купити – це не в магазин по хліб піти, треба довго і багато відкладати. 80 тисяч гривень зараз це дуже велика сума. 

Мама взагалі каже провчити Дмитра та вигнати його до мами:

– Якщо він такий щедрий, то хай далі з нею проживає. А мені такого дармоїда не треба. Він вже має про свою жінку думати, а не маму з сестрою! 

Ну і через ці гроші Діма з моєю мамою посварився і щовечора між ними знову якісь чвари. Не знаю, як далі бути, бо з такими родичами ми до кінця життя на квартиру не назбираємо. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector