За допомогою “золотих квітів” отримала ідеальний врожай моркви та цибулі. Як восени використовувати чорнобривці для знезараження грядок

Чорнобривці можна сміло використовувати для городу, однак тільки не прямостоячі сорти, ці квіти є декоративними. Чорнобривці вже декілька років для мене є справжніми рятівники в городніх справах. Садити ви їх можете поряд з будь-якими культурами, окрім гороху та квасолі. Бобовим сусідство з чорнобривцями лише завдає шкоди.

От коли ваші чорнобривці відцвітуть, можете відправити їх до компосту, але в надземну частину. Саме ця рослина буле пригнічувати ріст патогенних мікроорганізмів та навіть знищує личинки хруща.

Можна зробити знезараження яблуні, якщо закопати квіти по краю пристовбурного кола дерева. 

Висушені чорнобривці радять використовувати для підготовки грядок, де ви наступного року будете садити моркву та цибулю. Восени перед перекопуванням висушені чорнобривці слід розсипати між грядками з цибулею та морквою. Так я зробила минулого року, і знаєте що?  У мене практично не було гнилої цибулі чи моркви. Не знаю, чи це такий збіг обставин, чи дійсно чорнобривці допомогли, але цього року буду знову так робити.

Якщо чорнобривці ростуть поруч з капустою, то вона майже не уражається сірою гниллю. Запах чорнобривців відлякує не тільки капустяну муху, але і її личинок.

У нас в полях часто поруч з теплицями садять чорнобривці, так уздовж, адже ці квіти найкраще відлякують комах.

А як вам чорнобривці допомагають захищати грядки в городі від шкідників і хвороб, шановні садівники?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector