За кілька років я назбирала 3 тисячі євро, аби віддати частину боргу сестрі. Та такої реакції від неї не чекала

Доля в моєї сестри склалася не найкращим чином. Ліля старша за мене на три роки. Вона була заміжня, та коли втратила дитину – її чоловік почав зраджувати, а врешті покинув.

Тоді я прихистила її в себе. Страшенно переймалася, аби вона пережила цю подвійну трегедію.

 – Лілю, ти впораєшся! А ми завжди поруч будемо!

 – Ви так, але сім’ї в мене вже не буде!

Я не знала, як зарадити. В мене був чоловік і двоє дітей. Жилося нам важко, та ми любили один в одного. Ліля обожнювала моїх дітей. Та щоразу, коли я спостерігала, як вона з ними грається, в її очах я бачила біль. Їй було важко через те, що своїх не мала.

Мабуть, тому й не витримала. Минуло пів року і вона поїхала на заробітки до Італії.

 – Але як ти там одна будеш?

 – Не переймайся, мені на користь змінити місце!

Вона поїхала, а я завагітніла знову. Сестрі вдалося знайти гарну роботу. Вона відразу почала мені висилати гроші та посилки. Як раділи діти, розбираючи коробку зі смаколиками – словами не передати.

А потім сталася найстрашніша подія в нашому житті. Почалась війна. Мій чоловік відразу пішов у військкомат, хоча й мав трьох дітей, міг спокійно залишитися вдома. Я почала шукати, де придбати нормальний бронежилет. Знайомі волонтери  допомогли. Та грошей на купівлю я не мала. Довелося просити у сестри.

 – Я все віддам, це точно!

Пошепки

 – Ти не переймайся. Тобі є про кого думати.

Вона надіслала мені 5 тисяч євро, сказала, що це все, що наразі є. Я придбала якісне нормальне взуття, бронежилет і каску. Мені зробили солідну знижку, волонтери посприяли.

Згодом Ліля вмовляла нас приїхати до неї. Та я не могла. Серце не на місті, коли коханий на фронті. Думаю, жінки це зрозуміють.

І ось минуло два роки. Мені було дуже важко, та я назбирала 3 тисячі євро. Намагалася встигнути до приїзду сестри. Мене страшенно бентежило, що не можу повернути весь борг. Коли Ліля прийшла я вручила їй конверт.

 – Що це?

 – Гроші. Це частина лиш. Решту наступного року віддам. Вибач, раніше ніяк не вийде!

 – Люба моя, ви ж мої найдорожчі, найрідніші на світі! Залиши ці гроші для дітей. Хочеш – купи їм щось, хочеш – відклади на потім! І не смій економити на моїх племінниках! Про решту взагалі забудь.

Раптом вона зізналася, що хотіла ще мені допомогти фінансово. Але тепер самотужки піде з дітьми обирати одяг і необхідні речі.

Сльози полилися з моїх очей. Знаю, що в багатьох через гроші псуються стосунки з рідними. Та моя сестра – найкраща. Вірю, що своєю любов’ю і піклуванням ми з часом все віддамо.

Як гадаєте, родичі мають пробачати борги? Фінансові питання завжди псують стосунки?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector