За наполяганням мами я купила квартиру за 2 тижні до весілля. Нареченому нічого не сказала. Одруження пройшло, як і було заплановано

Народилася я в сім’ї низького достатку, в маленькому містечку. Розуміла, що допомоги в цьому житті чекати ні від кого, то ж закінчила школу на червону медаль, вступила на державне в столичний університет. Жила в гуртожитку, вдень навчалася, а ввечері ще працювала на пів зміни в магазині.

На останніх курсах я звільнилася з роботи, щоб успішно закінчити навчання. Після університету влаштувалася на високооплачувану роботу, хоча і не за фахом. Я займалася рекламою у престижній фірмі, але орендувала кімнату в гуртожитку, щоб не витрачати зайві гроші – хотіла якнайшвидше придбати свою квартиру. За сім років життя в режимі економії, я змогла накопичити на однокімнатну квартиру в столиці.

Можливо, це є не дуже великі гроші, але в житті такої суми я ще в руках не тримала, тому була дуже задоволена собою. Ще рік тому я познайомилася з Олегом, він проживає з мамою в однокімнатній квартирі, сам народився в столиці, правда, грошей у нього не дуже багато. Він знав, що я проживаю в гуртожитку, але навіть не пропонував разом винайняти житло після весілля. 

Він зробив мені пропозицію, але грошей на весілля в нього не було. Я вирішила теж не витрачати кошти, бо весілля й купівля квартири мали статися в один період. Сукню взяла в оренду, замовила гарний ресторан лише на нас, свідків та батьків.

Перед весіллям матір мене намагалася переконати, щоб я купила квартиру до оформлення шлюбу. Ніби то в житті всяке трапляється, не знати, як ми будемо жити, а так квартира буде виключно моя. Подруга теж підтримувала цю думку, то ж я так і зробила. 

Олегу про свою покупку я нічого не говорила, весілля пройшло добре, однак це квартирне питання не давало мені спокою. Вже наступного дня мій чоловік почав придивлятися до різних квартир, от тоді я і призналася. Що ж він мені тоді влаштував: «Це наскільки ж ти мені не довіряєш, раз так поступила», – сказав він.

Ще в той вечір він не повернувся додому. Потім зібрав речі й пожив в матері тиждень. Згодом повернувся, але ми так спільну мову і не знайшли. Так і сталося, що розлучилися ми швидше, ніж я завершила ремонт в квартирі.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector