За що син вибачається перед ненькою, стоячи на колінах

Як гадаєте, чи існує вчинок, який не можна було б пробачити? Що це? Що може змусити матір відкинути власного сина, а люблячого чоловіка та батька покинути власну сім’ю?

Усе можна зрозуміти та вибачити? Ви впевнені в цьому? 

Сьогоднішня історія про Дмитра говорить про протилежне. Вона розповість нам про те, що не все так просто у цьому житті й іноді нам доводиться робити важкий вибір.

Дмитро з  Марією довго мізкували над тим, що їх не влаштовує у власній сім’ї. Дійшли до висновку, що час міняти своє життя. У шлюбі вони провели вже не один десяток літ. Виховують спільних доньок, які ростуть не по днях, а по годинах. Зате можливостей забезпечити дівчаткам все необхідне постійно стає все важче і важче. 

Після довгих посиденьок та розмов Діма вирішив поїхати за кордон на заробітки. Для цього навіть довелося продати мамину квартиру. Хоча жінка проти не була. Вона завжди підтримувала будь-які рішення сина, тож і цього разу перечити не стала. 

Тепер бабуся жила з невісткою та онуками. Певною мірою вона навіть рада була, що тепер зможе проводити більше часу з малятами.

З мовчазною покорою такий поворот подій прийняла і дружина Дмитра. Вона навіть пообіцяла піклуватися про свекруху, як про власну матір. Тож ніщо не затримувало чоловіка на Батьківщині і він хотів якнайшвидше оформити всі документи для виїзду. 

За кордоном чоловік провів не мало, не багато – понад рік.

Постійно тільки й думав про те,  як там поживають його улюблені жінки. Він за ними безмежно скучив.

Коли його нога нарешті ступила на поріг рідного дому.. Нічого не трапилося. До слова, взагалі нічого. Рідні зустріли чоловіка та батька дуже спокійно. У дечому, навіть винувато опустивши очі. 

– Чому не попередив, що приїдеш сьогодні?- гаркнула Марія. Але найбільше Дмитра здивувала відсутність матері.

Дмитро знизав плечима, відклав валізу і почав мізкувати, куди ж могла подітися його матір. Напевне, вирішила зустрітися з подругою або пішла на ринок. Цим старим людям ніколи не спиться в таку рань.Чоловік поснідав і ліг спати. Під вечір мати додому так і не прийшла. 

Діма не витримав і почав розпитувати в дружини, що трапилося.

Марія довго мовчала. 

– Немає її тут. І не буде, – грізно заявила жінка.

Як стало відомом згодом, дружині набридло вживатися зі свекрухою і вона попросила пенсіонерку покинути її дім. Зараз жіночка була в домі для престарілих. Таке одкровення дружини шокувало Дмитра. 

Чоловік вмить зібрався і поїхав до місцевого притулку для пенсіонерів. Він забрав матір додому, а дружині повідомив про розлучення. Відтоді Дмитро ще довго випрошував у мами пробачення, хоча сам фактично винен ні в чому й не був.

А ви бачите у чомусь провину Дмитра?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector