За сніданком невістка оголосила, що хоче, щоб я продала будинок моєї мами і купила їм окрему квартиру

Я мешкаю зі своїм сином у трикімнатній квартирі. З чоловіком ми розлучилися багато років тому. Син виріс, одружився і привів невістку в наш дім. Я підтримувала цю ідею, адже мені не хотілося провести старість на самоті.

Дружина родом з іншого міста. Перші тижні вона була тихою і скромною. Однак потім вона показала свою істинну сутність. 

У мене є старенька матір. Багато років вона жила в селі. Я регулярно приїжджала до неї, щоб провідати і допомогти. Та зараз у неї погіршилося здоров’я, тому я вирішила забрати її до себе. Оскільки квартира трикімнатна, то місця вистачає на всіх.

Невістці ж старенька заважає. Вона проти того, щоб жінка жила з нами. Хоча моя матір допомагає з прибиранням, готуванням і не завдає нікому клопоту. 

Молода дівчина може годинами говорити по телефону з мамою, а потім до кінця вечора ходити сумною і роздратованою. Вона навіть відмовляється вечеряти з нами за одним столом, тому вони з сином закриваються в себе в кімнаті. Чоловік лише розводить руками, мовляв, мусить підтримувати дружину.

Пошепки

Невістка заявила, що вони хочуть пожити деякий час у своє задоволення, тому дітей ще не планують. Дівчина не займається домашніми справами. Її максимум – це закинути власний одяг у пральну машинку.

Раніше ми знаходили взаєморозуміння. Однак, коли усім довелося сидіти цілими днями вдома, життя стало нестерпним.

Коли ми святкували Новий рік, то невістка, як звикло, навіть не вийшла з кімнати. Було неприємно. Згодом вона заявила, що хоче, щоб я продала дім в селі і з виручених грошей купила для молодих квартиру. Мене обурила її нахабність. Яке вона має право розпоряджатися моїм майном? Я ніколи не лізла у їхні фінанси. Усі покупки для додому були на мені. Син жодного разу не пропонував придбати харчі, а я і не просила. 

Почувши відмову, невістка сказала, що в такому разі вони переїжджають до її батьків.

Син на боці своєї дружини. Я не збираюся його відмовляти. Хоча мені шкода, що все так вийшло. Молодим я бажала тільки найкращого. Тепер синові доведеться терпіти складний характер тещі і жити у чужому домі без жодних прав. Прикро.

А що ви думаєте про цю ситуацію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector