За Україну віддав життя 39-річний уродженець Полтавщини Олександр “Курт” Івко.

Захищаючи Україну, віддав життя 39-річний уродженець Полтавщини Олександр “Курт” Івко. Свій останній бій воїн прийняв 31 травня.

Захисник воював на найгарячіших напрямках російсько-української війни, побратими згадують його як сміливого та витривалого бійця, який виконував свій обов’язок до останнього подиху. Трагічну звістку повідомило інтернет-видання “Полтавщина”.

Журналісти розповіли, що Олександр Миколайович Івко народився 14 серпня 1983 року в селі Велика Рудка Диканського району Полтавської області. Жив у Полтаві.

Пошепки

За освітою Олександр був товарознавцем, однак працював не лише за фахом. За його плечима, зокрема, робота у нафтогазовій галузі, також він очолював охорону одного з місцевих закладів.

Олександр любив рибалку, обожнював верхову їзду, полювання, вів здоровий спосіб життя. Влітку 2022 року приєднався до лав полтавського ДФТГ № 4 “Легіон”. Вправно володів зброєю, показував високі результати на вишколах, був смілим і витривалим бійцем.

Після кількамісячного вишколу в “Легіоні” долучився до лав одного зі спецпідрозділів розвідки ЗСУ. Виконував бойові завдання на найгарячіших напрямках. Завжди допомагав побратимам, постійно опановував нові тактики воєнних дій, був сміливим і професійним воїном

“Побратими Героя висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким. Олександр був взірцевим військовим, який виконував свій обов’язок до останнього подиху. Помста буде невідворотною”, – цитують обіцянку українських воїнів журналісти.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector