– Заберу всі речі, напишу заяву та поїду геть. Хто тебе потім з причепом прийме? Загнешся!

У 2019 я вийшла заміж за Миколу. Знала, що у чоловіка дуже такий специфічний характер. Але все сподівалася, що мені вдасться його змінити.

Так вже вийшло, що всі проблеми у родині вирішувала я. Грошей нема? Брала кредит чи зичила у друзів. Закінчилися продукти? На 9 поверх вагітна тягла пакети з магазину. Ну і виконувала всі жіночі обов’язки – прибирала, готувала, потім знову прибирала. В принципі, було гріх жалітися, бо Микола працював, не пив, руку на мене не підіймав. 

Коли була якась сварка, то я питалася поради у мами та бабусі. А вони всі в один голос казали “терпи, то в нього такий характер”. Ні розмови, ні благання, нічого не діяло на Колю. 

Навіть коли діти народилися, то він гірше став поводитися. Раз йому так набрид плач молодшого Владика, що він просто взяв і вигнав мене з дитиною. Добре, що свекруха жила неподалік, буквально пройтися одну зупинку. То вона мене на ніч прийняла. 

Але от вже минуло 4 роки, а Коля ніяк не міняється. І щоразу, як я намагаюся з ним поговорити, то він одразу починає погрожувати розлученням:

– От зберу всі свої речі, напишу заяву та поїду геть. Хто тебе потім з дітьми прийме? Загнешся без мене тут!

Пошепки

Тепер ще до цих проблем додалася горілка, хтось все-таки наврочив. Поки він так сильно не пиячить, але часто зустрічається з колегами у гаражі. Не раз я забирала його до квартири, бо він навіть говорити не міг. А на ранок каже, що нічого не пам’ятає. Божиться, що це було востаннє, а через 4 дні забуває про все. 

Не знаю, що далі робити з Миколою. Буквально позавчора до нас у гості прийшли родичі, гостилися за столом. Коля знову перепив і почав бити себе у груди, казав, що скоро розлучиться. А я сиділа та не знала, куди очі від сорому сховати. 

Я не хочу розлучатися, адже діти повинні жити у повній родині. Мати і маму, і тата. Тільки як мені це пояснити Миколі? Він мене геть не цінує та не кохає! 

Що Ви можете порадити нашій читачці? Її чоловік може змінитися? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector