Забудь про метеликів у животі: ось що ти відчуєш, коли зустрінеш справжнього чоловіка

Навколо кохання ходить багато міфів, які створюють певну ілюзію в недосвідчених. Не завжди воно повинно супроводжуватися метеликами в животі, кохання насправді набагато глибше і приємніше…

Ось що ти відчуєш, коли зустрінеш справжнє кохання:

Ти зрозумієш, що нарешті поруч з тією людиною.

Ти зрозумієш, що зробила правильний вибір, адже поруч з цією людиною будеш відчувати себе на правильному місці. Коханий буде приймати тебе такою, яка ти є, тому ти нарешті заспокоїшся і зрозумієш, що ти там, де і маєш бути. 

Ти щодня стаєш кращою версією тебе. 

Ти хочеш ставати кращою версією себе для нього, кожен день поруч з цим чоловіком – це шанс втілити свої ідеї, тобі вже не так страшно, адже поруч відчуваєш підтримку. Така опора в житті дарує відчуття впевненості, тому легше досягати нових цілей. 

Ти відчуєш себе комфортно.

З таким чоловіком комфортно завжди, і коли в шикарній вечірній сукні, і навіть якщо ти у піжамі без макіяжу. Ти почала приймати своє тіло, адже цей чоловік дав тобі зрозуміти, що ти в будь-якому стані заслуговуєш на кохання. 

Ти відчуєш себе сексуальною.

Поруч з цим чоловіком твоє життя змінюється назавжди, ти починаєш вірити в себе і в сексуальному плані теж. Чоловік навіть одним поглядом дає тобі зрозуміти, що ти бажана, і що йому довподоби кожен сантиметр твого тіла. 

Ти розумієш, що важлива для нього.

Чоловік, який дійсно кохає тебе, зробіть все можливе, щоб ти зрозуміла, що є цінною для нього. Він оберігає ваші стосунки, і захоче захистити тебе від всіх негараздів. 

Ти відчуєш себе вдома.

Твоє затишне й тепле місце буде поруч з цією людиною, де б ви не були, ти будеш себе відчувати себе, як вдома, адже поруч є він. 

Ти відчуєш, що тобі немає через що переживати.

Справжній дорослий чоловік не буде вам дарувати пусті обіцянки і говорити те, що ви хочете почути. В його словах ви можете бути впевнені на всі 100 відсотків.

Ти відчуєш, що знайшла свого кращого друга.

У будь-яких ситуаціях він завжди буде ставати на сторону своєї коханої. Такий чоловік буде захищати свою кохану не лише від явних хуліганів чи агресорів, а навіть від токсичних людей, які просто користуються його партнеркою. Він прагне зробити все, щоб кохана менше встрягала в конфлікті ситуації, менше переживала та нервувалася. 

Чи знайшли Ви такого чоловіка?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector