Забудьте про дорогі креми для рук. Краще спробуйте секретну маску від моєї бабусі проти шершавості рук та обвітрення!

Помітила, що з настанням холодної погоди мої руки геть змінилися. Стали такі шершаві, з’явилися невеличкі тріщини, обвітрилися. Перепробувала майже всі креми, які купила в магазині. Однак, ніякого обіцяного вау-ефекту не було. Тому доводилося постійно носити рукавички. 

Але моя бабуся порадила один дієвий засіб. Знаєте, я спершу досить скептично віднеслася до такого “оздоровлення”. Однак, вирішила перевірити 

І вже за 1 процедуру мої ручки стали дуже ніжними на дотик, шершавість зникла, дрібні тріщинки загоїлися. А все завдяки….звичайній картоплі!

Пошепки

Тому записуйте цей диво рецепт та негайно спробуйте вдома!

  • Відваріть у мундирах 5-6 середніх за розміром картоплин. Коли вони будуть готові – добре потовчіть, аби не було грудочок. 
  • До пюре додайте 2 столові ложки сметани (будь-яка жирність) і декілька крапель оливкової олії.
  • Ретельно нанесіть на руки товстим шаром, потім одягніть рукавички з целофану, а поверх них звичайні зимові. Слідкуйте, аби дві пари рукавичок міцно прилягали до руки. 
  • Тримайте 20-30 хвилин, змийте теплою водою та для закріплення ефекту намастіть руки кремом. 

Таку процедуру потрібно проводити 10 днів, бажано перед сном, коли йдете відпочивати. 

Переконалася, що народні методи набагато кращі за дорогі та бездієві аптечні засоби. І якщо вас також турбує проблема обвітрених рук – то раджу обов’язково спробувати таке “лікування”. Ви будете приємно вражені результатом!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector