Забули зачинити двері перед зливою – а на ранок нас чекав сюрприз у вітальні! Біля дивану лежало перелякане оленятко

Я живу біля майже біля лісу, побудувала з чоловіком будиночок. То на виїзді з міста, майже ні одної живої душі. Але нам тут дуже добре, поруч ліс, велика галявинка, озерце. Благодать.

І одного вечора починався дощ. А я забула зачинити двері, які вели з літньої кухні на вулиці до нашої вітальні. Так пішли спати, навіть не згадавши. 

Наступного ранку нас з чоловіком чекав сюрприз – біля дивану, на теплому килимі лежало оленятко. Воно скрутилось калачиком та жалібно дивилося на нас. Я одразу дістала з холодильника молоко, трішки підігріла для тваринки. 

Пошепки

А чоловік зателефонував до ветеринара. Швидше за все, оленятко відбилося від мами, злякалося зливи та прибігло до нас у будинок. Тому добре, що ми не зачинили двері!

Я закутала оленятко махровим халатом, принесла травички, яку нарвала біля будинку. Потім до нас приїхав ветеринар, оглянув тваринку. На щастя, серйозних травм у нього не було, тільки переляк. 

Ми відгодували нашого Бембі, дали ще молока. Потім на руках віднесли до лісу, де чоловік його випустив. Сподіваюся, що цей малюк знайшов свою родину і більше ніколи не загубиться.

Люді, творіть добро. Навіть, якщо це наші чотирилапі друзі. Будь ласка, допомагайте їм. Бо хто, як не ми, це зробимо? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector