Зачіски, про які варто забути жінкам після 30 років

Чим старше ми стаємо, тим уважніше потрібно підходити до вибору зачісок, щоб самим собі не зіпсувати зовнішній вигляд. На жаль наше обличчя змінюється і треба відповідати реаліям. Необхідно враховувати довжину, колір, тип укладання, щоб не виглядати безглуздо. Дивіться галерею, де ми зібрали зачіски, які швидше за все будуть вас старити.

Коса

Далеко не завжди вдало виглядає на дорослій жінці коса , тому що наш народ звик асоціювати косу з саме дівочою красою. Заплітайте косу на ніч, а вранці виходьте «у світ» з кучерявим волоссям.

Начісування

Начісування буде старити навіть саму молоду дівчину. Незважаючи на те, що зачіски в стилі 60-х зараз в тренді, перш ніж робити начісування, потрібно ретельно продумати свій гардероб. Краще зберіть волосся в низьку «черепашку»

Висока зачіска

Волосся, зібране в об’ємну зачіску, відкриває вид вашої шиї. Якщо вам за 40, то така зачіска не найвдаліший варіант, хіба що зі святковим вбранням.

Чорне волосся

Будь-яка зачіска, щоб ви не накрутили, буде старити, якщо локони пофарбовані в чорний. Навіть якщо це ваш улюблений колір, не зациклюйтеся, в світі ще стільки прекрасних відтінків.

Довге волосся

Часто ви бачите бабусь з довгим розпущеним волоссям? Їх би просто не зрозуміли, і вони втратили б в наших очах мудрість і авторитет. Кращим варіантом буде довжина до плечей — і зібрати можна, і укласти.

Розпущене пряме волосся

Розпущене пряме волосся — прерогатива молодих дівчат. Жінок злегка за 40 рівне довге волосся наближає до літнього віку. Вихід? Накручуйте локони плойкою, праскою або бігуді.

Гладко зачесане волосся

Гладко зачесане волосся, зібране в тугий пучок, нагадує нам про суворих вчительок з радянського минулого. Щоб виглядати молодше, краще навпаки наїжачити локони.

Хвіст

Всілякі хвости потрібно залишити в минулому. Вони відмінно виглядають на школярках і студентках, але ніяк не поєднуються з дорослою особою і створюють відразливе враження.

Чубчик

Чубчик, як правило, молодить, але з чорним чубчиком таке правило, на жаль, діє не завжди, особливо якщо вам вже не 18 …

Коротка стрижка

Хоча жінкам постарше дуже йдуть короткі зачіски, підійдіть до вибору стрижки ретельно. Те ж каре, наприклад, відмінно підкоригує овал обличчя, який з віком втрачає ідеальну форму.

Загальновідомо, що чорний колір волосся точно не зробить вас молодшою. Довге розпущене волосся теж далеко не завжди буде до місця. І таких обмежень греблю гати, але це не означає, що життя закінчується. Завжди можна знайти варіант, який ідеально вам підійде. І можливо, побачивши в дзеркалі нову зачіску, ви засяєте по новому.

Vika
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: