Зачіски, які коректують овал обличчя

Стрижка — це чудовий варіант коректування обличчя. За допомогою правильної зачіски можна вдало приховати недоліки та підтягнути овал обличчя. Для вас ми підготували 7 модних варіантів зачісок, які збалансують ваш зовнішній вигляд.

Градуйований боб

Ця зачіска допомагає збалансувати неідеальний овал лиця. Якщо нижня або середня частина обличчя є масивною, то боб додасть певної легкості. Також ця зачіска чудово прибирає щоки та робить вилиці тоншими. Шия стає довшою, а риси обличчя витонченіші.

Пікс з об’ємом і асиметрією

Пікс з чубчиком чудово видовжує круглий овал обличчя. Це довела Мішель Вільямс, яка за допомогою такої зачіски підкреслила свої переваги зовнішності. Якщо додати до цієї зачіски асиметрію, то можна отримати молодіжний свіжий образ.

Шег

Ця зачіска знову набуває популярності. Вона чудово прибирає щічки, закриваючи лінію нижньої щелепи. Одразу помітний ефект схуднення обличчя. Ця зачіска також видовжує шию, якщо відстань від плеча до кінчиків волосся становить 5-7 см.

Градуйована стрижка з косим чубчиком і короткими пасмами 

Скоротивши пасма біля обличчя, ви чудово вирівняєте стрижку, але залишите свою довжину. Такі пасма мають певний ліфтинговий ефект на обличчя, тому часто використовуються зірками. Косий чубчик у цій зачісці чудово «полегшує» овал, приховуючи великий лоб або масивне підборіддя.

Подовжений боб з косим чубчиком

Ця стрижка підійде як власницям прямого волосся, так і кучерявих, як блондинкам, так брюнеткам і рудим, може бути виконана з чубком або без (з чубком — модніше).

До того ж такий боб універсальний — стрижка дозволяє не витрачати на щоденний догляд багато часу і при цьому залишає свободу для маневру, адже волосся середньої довжини можна укласти різними способами або зробити модну зачіску.

Градуйоване подовжене каре

Дівчатам з повними щічками не можна зачісувати волосся назад і робити гладкі укладки. Це тільки притягує погляди, а обличчю додає зайву повноту. А об’ємні каре — якраз те, що потрібно. Варто віддати перевагу подовженому каре з градуюванням найкраще до середини ключиці.

Великі локони

За допомогою локонів ви можете значно освіжити власне обличчя. Вона стане стрункішим та більш підтягнутим. Лінія підборіддя також стає витонченою та акуратнішою. Головне не забувати, що локони повинні бути великі та надавати образу певної недбалості. 

Піклуйтеся про себе та своє волосся!

Яка стрижка найбільше сподобалася вам?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: