Задушили і викинули як собаку: у резонансному вбивстві та зґвалтуванні дівчини на Полтавщині затримали двох юнаків

У резонансній справі про смерть 16-річної дівчини на Полтавщині, тіло якої місяць тому знайшли при дорозі в одному з місцевих сіл, є вже два фігуранти неповнолітній 15-річний та 20-річний юнаки, з якими дівчина відпочивала перед загибеллю. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.

Тіло дівчини виявили 30 квітня на узбіччі дороги в селі Бреусівка місцеві жителі. За попередньою інформацією слідства, напередодні ввечері потерпіла гостювала у будинку знайомого, в компанії двох 15-річних юнаків, 17-річної дівчини та 20-річного молодика. Вони разом вживали спиртні напої.

У свідоцтві про смерть дівчини судово-медичним експертом Кременчуцького бюро СМЕ зазначено, що вона померла внаслідок отруєння алкоголем, набряку головного мозку та токсичної енцефалопатії.

Однак, запідозрили і зґвалтування дівчини. Тоді ж одному із 15-річних юнаків на перших етапах слідства було вручено підозру у зґвалтуванні 16-річної дівчини. А 7 травня Комсомольський міський суд Полтавської області обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою.

І вже сьогодні стало відомо, що слідчий повідомив 20-річному місцевому жителю про підозру у скоєнні підбурювання до зґвалтування неповнолітньої дівчини, а також за ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, що спричинило смерть потерпілої, та втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність. Це вже другий фігурант із компанії, в якій відпочивала потерпіла, кому слідчі повідомили про підозру.

Слідчими погоджене клопотання про обрання запобіжного заходу для 20-річного підозрюваного та направлено його до Комсомольського міського суду для розгляду.

Поліцейські також встановили особу, яка продала горілку неповнолітньому із компанії, у якій відпочивала померла 16-річна дівчина. Стосовно 39-річної місцевої жінки складений адміністративний протокол за частиною 3 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наразі слідчі поліції здійснюють розслідування за чотирма статтями Кримінального кодексу України:

  • зґвалтування неповнолітньої (ч. 3 ст. 152);
  • ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, якщо це діяння спричинило смерть потерпілої особи (ч. 3 ст. 136);
  • підбурювання іншого співучасника до скоєння зґвалтування (ч. 4 статті 27 ч. 3 ст. 152);
  • втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність (ч. 1 статті 304) Кримінального кодексу України.

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector