Загустити, посмажити та замінити щось: 10 нестандартних способів використання крохмалю в приготуванні улюблених страв

Навіть зі звичайних продуктів досвідчені господині творять на кухні справжні чудеса. 

Важко уявити наше життя без крохмалю. Цей продукт широко використовується в різних сферах, будь-то промисловість, фармація або будівництво. У кулінарії крохмаль застосовується для борошняних виробів та безлічі страв, про які ми вам сьогодні розповімо. 

Як використовувати крохмаль

Крохмаль буває трьох видів: картопляний, кукурудзяний і рисовий.  Перший є ідеальним для других страв, а от останні два – для випічки.

  1. Найчастіше крохмаль використовують, щоб приготувати кисіль. Завдяки йому страва отримує насичений смак та м’яку консистенцію.
  2. Щоб зробити підливу чи соус густішими, необхідно додати ложку крохмалю. Правда, для соусу його розводять з олією, а не водою. 
  3. Деякі кулінарні книги наполягають на використанні в приготуванні бісквітного тіста (особливо це стосується бісквітного тіста з підігрівом) картопляного крохмалю. Так коржі вийдуть більш пористим і при різанні не кришаться.
  4. Господині можуть сміло панірувати м’ясо в крохмалі разом зі спеціями – страва виходить бездоганною.
  5. А ця хитрість допоможе багатьом: під час приготування котлет 2 ст. л. крохмалю заміняють яйце,під час приготування фаршу.
  6. Щоб вийшли дуже тонкі млинці, додайте в тісто крохмаль. Воно буде надзвичайно еластичним. 
  7. Ви можете приготувати ідеальну випічку. Не відмовляйте собі у смачних пишних булочках з джемом.  Додайте кілька ложок в начинку і побачите, як швидко піде зайва волога.
  8. Приготуйте турецький десерт вдома – рахат-лукум. 
  9. Не забувайте також про те, що ви сміло можете замінити крохмаль схожими за властивостями добавками – агар-агаром або манкою. Однак, якщо ви готуєте кисіль, то дотримуйтеся традиційного способу.
  10. Пам’ятайте, що  крохмаль вбирає в себе деякі смакові властивості продукту, тому спецій та цукру, можливо, прийдеться давати більше.

 

Ви використовуєте крохмаль?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector