Захист від негативу: 5 кроків, які допоможуть захистити себе від негативної енергії оточуючих

Не усім вдається менше звертати уваги на думку інших людей.

Ми занадто часто переживаємо за долю інших людей і забуваємо про себе. Емпатія – це коли ми відчуваємо почуття інших, також ми можемо відчувати до них жаль й на себе перебирати емоційну напругу. 

У кожної людини здатність до емпатії виражається по-різному. Але ви тільки уявіть, що буде, якщо надто чутлива людина залишиться в кімнаті з негативною людиною. Тому дуже важливо навчитися відсторонювати себе від токсичних людей.

Ось 5 способів, як захистити себе від негативного впливу інших людей.

1) Пам’ятайте, що ви не можете догодити всім.

Ніколи не намагайтеся сподобатися тим, хто на вас постійно скаржиться. Ви лише буде втрачати внутрішню енергію. Можливо, це і є їхньою метою. Потрібно прийняти той факт, що ви ніколи не будете всім подобатися, навіть якщо це рідні люди.

Полюбіть себе та сприймайте себе такими, як ви є – це буде найкращим захистом від токсичного впливу. Як тільки ви припините реагувати, ви одразу перестанете поглинати негативну енергію.

2) З обережністю запрошуйте у своє життя інших людей.

Не впускайте  у своє близьке оточення кого-небудь. Ваше тіло, думки та життя напряму залежить від тих, хто поруч за вами. Навіщо когось пускати у своє життя, щоб вони потім витирали об нього ноги. Поруч мають бути лише перевірені люди.

Не довіряйте усім підряд, не скаржтеся на життя, оскільки кривдники будуть лише зловтішатися. Будьте щедрими з тими, хто цього дійсно заслуговує, щоб люди просто не використовували вас. 

3) Припиніть звертати увагу на телепнів.

Щоб вижити, паразитам потрібен господар.

Не звертайте увагу на тих людей, які намагаються вас принизити. Після спілкування з якими ви почуваєте себе спустошеними. Адже вони просто висмоктують з вас життєву енергію. Бути хорошим другом – це чудова річ, але є межі, які ніхто не має права перетинати.

Часто буває так, що людина спілкується з вами лише для того, щоб поскаржитися на своє життя, проблеми на роботі, чи в стосунках з коханим. Але постійні такі розмови будуть вас виснажувати. Тому обмежте своє спілкування з такими людьми, або дайте зрозуміти, що саме вам не подобається.

4) Проводьте час на свіжому повітрі.

Свіже повітря, прогулянки в парках, лісах – це справжня терапія від стресів. Також не забувайте про фізичні навантаження – все це чудово бадьорить та надихає на нові звершення. Ви станете сильнішими і вам легше буде захищатися від зла, що навколо.

Слідкуйте за власним раціоном та будьте в гармонії з власним тілом. 

5) Візьміть на себе 100% відповідальність за свої думки та емоції.

Багато людей часто скаржаться на світ та звинувачують всіх навколо, хоча винні у всьому самі. Потрібно дивитися на життя під іншим кутом. Все залежить лише від вас. Будьте оптимістами та не дайте труднощам збивати вас з пантелику. 

Ви – не жертва, і ніхто не має влади над вами. Подумайте, як ваші думки або очікування, проявляються в cкладній ситуації. Будьте терпеливими  та візьміть повну відповідальність за свої дії.

Коли ви станете морально сильнішими, токсичні люди самі зникнуть з вашого життя. 

Чи є в вашому оточенні енергетичні вампіри? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector