Захищав державу з 2014 року – від кулі ворога загинув воїн Віталій Коров’яковський із позивним “Лакі”

Україна втратила на війні з країною-агресором Росією ще одного свого героїчного захисника. Від кулі ворожого снайпера загинув воїн Віталій Коров’яковський із позивним “Лакі”, який став на захист нашої держави ще 2014 року.

Про це повідомила пресслужба волонтерсько-рятувальної організації MotoHelp у Facebook. Прощання з воїном відбулося у понеділок, 5 червня, у крематорії Байкового цвинтаря у Києві.

У Віталія залишилися троє дітей та дружина. Як розповіли в організації, під час Революції Гідності Коров’яковський допомагав у Червоному Хресті у складі медиків-волонтерів, а потім пішов добровольцем на війну на Донбасі.

Військовий був у полоні у російських окупантів, після повернення відновив повноцінне життя. На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Віталій добровільно пішов на фронт захищати рідну країну від окупаційної армії РФ.

Пошепки

На сайті футбольного клубу “Динамо” зазначили, що Віталій Коров’яковський із 2007-го по 2016 рік працював у відділі клубного телебачення та медіаслужби.

Віталій завжди був неймовірно щирою, чуйною, відкритою і справедливою людиною, чоловіком, який у будь-якій ситуації був готовий допомогти, який за своїх готовий був віддати останнє… Віталій загинув Героєм. Усі динамівці висловлюють щирі співчуття родині та близьким Віталія. Вічна пам’ять, – йдеться у повідомленні.

Воїн отримав від держави багато нагород – за порятунок людей під час Революції Гідності, за активну громадянську позицію та допомогу АТО, відзнаку загонів швидкого реагування Червоного Хреста України, Орден “За Мужність” ІІІ ступеня.

Віталік. Людина, якій я довіряла свої секрети. Він умів слухати, мовчати. 24/7. Якщо потрібно приїхати на телеканал навіть уночі, 10 хвилин – і він під моїм будинком. Надійний, порядний, справжній. Він був моїм помічником, водієм, товаришем, підтримкою. Колектив телеканалу UBC його поважав. Боляче, – написала ексгендиректорка каналу UBC Світлана Коляда.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector