Зайва вага, целюліт, постійно брудна голова – хіба ж це та жінка, яку я колись покохав?!

Я одружений уже 5 років, за цей час моя дружина дуже змінилась. Познайомився я з нею, коли їй ледь виповнилось 19. Тоді вона була молодою, неймовірно вродливою і безтурботною.

Коли їй виповнилось 25 – ми одружились. Іра так завзято працювала, щоб чогось досягти, що приходила додому пізно увечері, а прокидалась, коли на вулиці сходило сонце. Звісно, такий спосіб життя не поберіг її обличчя – перші зморшки з’явились дуже рано.

Після пологів почала змінюватись і фігура Іри. Замість плаского живота – розтягнута шкіра і шрами, замість худих і спортивних ніг – розтяжки та целюліт. А ще – зайва вага, постійно брудна голова, старий одяг, втомлений погляд і спроби встигати все. 

Готує вона хоч і набагато рідше, але все одно неймовірно. Щодня старається вигадати щось нове, хоча, я впевнений, наші дітлахи перешкоджають цьому, як можуть.Сьогодні Іра зовсім не та молода дівчина, яку я покохав колись. Вона втомилась, вік уже почав проявлятись на її обличчі. Тому я і наважився на такий вчинок.

Після роботи прийшов додому раніше, навів у всій квартирі порядок, поки дружина була з дітьми в мами. Приготував смачну вечерю, прибрав після себе кухню, гарно запакував нову сукню, яку приготував для Іри. Одягнув весільний (бо іншого в мене немає) костюм і став чекати дружину додому.

Пошепки

Дітей вона залишила в батьків, прийняла ванну, яку я заздалегідь приготував, приєдналась до мене на вечерю. Словами не передати, як же вона розквітла за ці кілька годин! Я знову побачив у ній ту молоду, енергійну дівчину, яка колись раз і назавжди вкрала моє серце.

Завтра ми поїдемо в гори, попереду нас чекає тиждень відпустки.

Не треба думати, що я романтик чи тюхтій. Зовсім ні… Просто я поважаю жінку, яку кохаю, ціную все, що вона для мене робить, і стараюсь робити хоч щось, щоб вона це відчувала. Бо знайти молодшу, красивішу, успішнішу – легко. Але чи буде з нею так само добре і в радості, і в горі? Сумніваюсь…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

А як ви мрієте провести найкраще в житті побачення?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector