Залишся сама, поки не зустрінеш чоловіка, який відкриває перед тобою двері…

Залишайся одна, поки не зустрінеш чоловіка, який завжди буде відкривати двері перед тобою.  Йому буде не соромно проявляти свої почуття на людях, й він буде готовий заради тебе на все.  

Залишайся сама, поки не зустрінеш чоловіка, який розповість про тебе своїм друзям, ще до твого знайомства з ними. Він буде пишатися, що ти поруч з ним і тому не стане приховувати це. 

Твій чоловік буде поруч з тобою навіть тоді, коли в нього буде багато інших справ. Він розуміє, що потрібен тобі, і переживає за твоє становище.  Чекай на того чоловіка, який не лягає спати до тих пір, поки ти не прийдеш додому і не напишеш. 

Краще бути самотньою до тих пір, поки на твоєму шляху не зустрінеться чоловік, який не буде соромитися познайомити тебе зі своїми батьками.  Він буде пишатися своїм вибором, і ніколи не буде намагатися змінити тебе. 

Справжній чоловік не буде маніпулювати твоїми почуттями і завжди буде чесним з тобою. 

Ти зміниш свій погляд на життя, поруч з правильним чоловіком. Твої стандарти просто перевернуться в один вечір, і ніщо не зрівняється з цим відчуттям.

Залишайся сама, поки не зустрінеш чоловіка, без якого не зможеш жити. Тобі буде тепло і затишно в його обіймах, він буде цілувати тебе в чоло, а ти відчуватимеш себе найщасливішою жінкою у цілому світі. 

Твій чоловік завжди буде дотримуватися свого слова, адже він буде поважати тебе. Він буде робити тобі подарунки просто так, і попросити вибачення для нього не складає зусиль. 

Залишайся сама, поки не зустрінеш чоловіка, який запевнить тебе у своїх почуттях, і ти ніколи не будеш задавати собі запитання, чи дійсно він вас кохає. Поруч з таким чоловіком ви й самі більше повірите в себе, досягнете значно більшого. Він завжди говоритиме тобі про свої почуття, щоб ти просто це знала. 

З правильним чоловіком ти зрозумієш, що дійсно красива і ти припиниш постійно шукати в дзеркалі свої недоліки. Для нього ти будеш цілим Всесвітом, тому цей чоловік буде цінити тебе. Він розуміє, що завоювати жінку є не найважчим, значно складніше – змусити жінку хотіти бути поруч з собою і надалі.

Краще залишитися самотньою, щоб зустріти того чоловіка, який зможе подарувати відчуття щастя. Разом з ним, ти зрозумієш, що ти найкраща, адже поруч з тобою він. 

Чи згодні Ви з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector