Залишив жінку без копійки та квартири – буде їй наука, як в гречку стрибати. Тільки от чомусь деякі родичі стали на її захист

Якось я випадково дізнався, що моя жінка Ольга зраджує. Не буду розписувати за нашу родину, от просто звичайна, середньостатистична українська сім’я, нічого цікавого

Доказів було багато. Мій кум показав фото, де вона з коханцем у кафе, а колеги по роботі бачили їх разом десь у місті. Оля, певно, думала, що її хитрий план ніхто не викриє. 

Тому я вирішив діяти вже і негайно. І без поблажок, а тільки жорстким методом. 

По-перше, знайшов жінку коханця та про все їй розповів. Пані Марина виявилася дуже хорошою та чуйною людиною. Ми з нею спокійно поговорили про цей інцидент, вона казала, що давно підозрювала, що її чоловік ходи на гречку.

По-друге, я вирішив з Ольгою не розлучатися. А помучити її декілька місяців, помститися сповна. Перестав давати їй гроші на манікюр, салони краси, одяг. Ольга заробляла сама 7 тисяч гривень на якісь будівельній фірмі бухгалтером. І самі розумієте, що їй цього катастрофічно не вистачало. 

Її мама мала якусь важку хворобу. І саме я оплачував їй лікування, операції. При тому, що теща мене не любила та всіляко намовляла жінку проти. Не раз я чув від неї “хороші” словечка. 

Тоді я вже не давав жінці ні копійки на ліки. Вона дорікала, кричала, сварилася. А потім пішла і взяла кредит їй на лікування на чималу суму. 

Пошепки

І от я вже наважився на розлучення. Доньки були у свідомому віці, тому чудово розуміли, чому і через що ми з мамою не живемо разом. Старша Марія підтримала мене, а ось молодша Марта ще намагалася налагодити з нею стосунки. Однак, вже через місяць сама віддалилася від матері. 

Квартиру ми поділили навпіл, кожному по кімнаті. Але ту частку Ольга виплатила за кредит і переїхала жити до якоїсь родички. Зараз вона працює закордоном, аби набирати гроші мамі на операцію. 

А з тим горе-коханцем вони розійшлися одразу. Адже він не мав нормальної роботи, квартири. Потім кудись втік і навіть не телефонував до неї. Знаю, що навіть не платить аліменти пані Марині на трьох дітей. 

Хоча ми з Ольгою розлучилися вже 5 років тому, але я досі пам’ятаю все наче то було вчора. Хтось з родичів каже, що я вчинив жорстоко. Але от що я мав робити? Погладили Ольгу по голівці та сказати “молодець, що зраджуєш мені з іншим чоловіком?”. То вже клініка. 

Я вважаю, що вчинив дуже гідно. Провчив колишню жінку, аби вона точно знала, як кувиркатися в ліжку з іншими коханцями. І ні каплі не шкодую. А про що жаліти? Що Бог мене відвернув від такої підлої людини? 

На Вашу думку, така помста – це нормальний вчинок чоловіка? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector