Замість купованих масок та кремів використовую звичайний вазелін – гроші зекономила і задоволена залишилася

Разом із холодною порою року у мене погіршився і стан шкіри. Вирішила я зайти до магазину з косметикою і взяти деякі масочки та креми, щоб виправити цю ситуацію. Втім, вжахнулася з цін і вибігла з магазину, збагнувши, що такі розкоші мені не по кишені. Так, ціни на хорошу косметику та засоби догляду за собою зараз просто космічні. До слова, подруга у мене косметолог, тож вирішила пожалітися і їй. Вона ж порекомендувала мені декілька дешевих аналогів, серед яких, не повірите, наш вітчизняний вазелін. От уже не думала, що знадобиться він мені в догляді за собою.

До речі, річ навіть не в складі, а в принципі його дії. Зараз поясню детальніше. Адже відтоді я більше не користуюся ніякими купованими масками чи кремами. 

Знайома розповіла мені, що таке ефект оклюзії: Це уповільнення випаровування вологи з верхніх шарів шкіри. Саме він забезпечує довготривале зволоження шкіри і береже її від пересихання. Подібну властивість мають славнозвісні тканинні маски! Втім, не обов’язково викидати великі гроші, щоб самостійно досягти такого результату. З цим вам, звичайно ж, допоможе вазелін.

Отож, вам знадобиться:

Вазелін. Його ціна вас приємно здивує. 

Також візьміть свій улюблений засіб догляду за шкірою. Головна умова: він обов’язково повинен мати гелеву основу. Бо з кислотами вазелін поєднується погано. 

Серветки або рушники для вмивання.

Процес:

Для початку шкіру слід підготувати, тобто помити і залишити трохи вологою. Далі наносимо ваш улюблений зволожувальний засіб. Далі покриваємо його шаром вазеліну. Він має бути досить товстим, тож не жалійте і не економте на власній красі. Використовувати його можна не тільки для шкіри обличчя, а й для будь-якої іншої частини тіла.  

Залиште таку суміш на своєму обличчі на 20-30 хвилин. Рекомендую змочувати вазелін водою, якщо відчуєте, що він почав підсихати. Абро навіть зеленим чаєм чи трав’яною настоянкою.

Пошепки

Через пів години зніміть маску і протріть обличчя за допомогою паперової серветки. Тепер вмийтеся теплою водою.

Якщо ви помічали, що ваші пори часто забиваються, то перед умиванням спіньте мило в руках і обітріть ним обличчя. Далі змийте водою.

Це дуже корисна та живильна маска, втім, зловживати нею не варто. Інакше отримаєте бонусом надто жирну шкіру і заб’єте пори. Це засіб для пересушеної шкіри. Вам вистачить трьох разів на місяць для зволоження та профілактики шкіри.  

Це дуже дешевий і доступний кожному спосіб варіант догляду за обличчям. Сама користуюся ним уже стільки часу і жодного разу не пожаліла.  Тепер рекомендую і вам зберегти свою красу та фінанси.

Будьте красивими та здоровими!

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

А чим ви замінюєте дорогі маски та креми?

Як доглядаєте за шкірою обличчя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector