Заміж в 65 років! Схоже, в моєї мами дах поїхав на пенсії! От як можна бути такою егоїсткою, поясніть?

Всяке я в житті бачила, але щоб вдруге заміж у 65 років виходили… Таке могла зробити тільки моя мама!

З татом вони одружились, коли їм було за 30. Теж уже трохи пізно, як на той час. Зате вони точно були впевнені, що все це серйозно. Прожили батьки в шлюбі понад 30 років. І все в них було чудово, я надивитись на них не могла, так вони одне одного любили! Але вік взяв своє — у тата раптово зупинилось серце.

Я, як хороша донька, після похорону взяла маму до себе жити. Усім так було добре: вона за дітьми доглядала, поки я на роботу ходила, прибирала, їсти готувала. А я знала, що вона завжди поруч і нічого з нею не станеться.

Усіх усе влаштовувало, поки мама не почала ходити на якісь збори для літніх людей. Вона звідти така щаслива приходила, наче їм там безкоштовну валер’янку роздають!

– Мам, а що ж ви на тих зборах робите?

– Ой, танцюємо, співаємо, шукаємо нових друзів! Я, мабуть, щотижня туди ходити буду. Дуже мені сподобалось! – щебетала мама.

Я не розуміла, що взагалі відбувається, як це мама може щотижня кудись ходити, якщо вона Владика водить на гуртки, а Настю — у садочок? Це тепер я змушена робити, чи як?! 

Спершу я мовчала і нічого не казала мамі. Думала, вона так втрату тата переживає. А де там! Через кілька тижнів вона заявила таке, що й на голову не налазить!

Пошепки

– Я виходжу заміж через два тижні, уявляєш? Яке ж це щастя!– Що ти робиш через два тижні? – не одразу зрозуміла я. – Мамо, яке весілля, яке заміж? Це взагалі якась дурна ідея. З тебе ж люди сміятись на вулиці будуть, ще навіть рік не минув, як тата не стало… Не думала, що ти оце така. Якби тато знав, що б він про тебе подумав?! Просто ганьба…

Маму мої слова дуже образили, вона розплакалась і кудись пішла. Поки я була на роботі, вона зібрала свої речі і втекла з квартири.

А потім мені ще й сказали, що вона таки вийшла заміж вдруге!

Як можна бути такою егоїсткою? Чого вона не подумала, як я сама буду з двома дітьми справлятись? А хто тепер мені посуд митиме, а підлогу? Я вже звикла, що мама з домашніми справами крутиться, і зовсім не готова все це на себе брати.

Мама просто не мала права другого чоловіка заводити і отак напризволяще мене кидати! Думає тільки про себе!

Як тепер повернути її додому? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector