Замовляю собі страви з ресторану, а чоловікові навмисне купую заморожені напівфабрикати. Адже так я хочу помститися йому за роки “щасливого” життя

Мій чоловік є страшенним трутнем. За всі роки подружнього життя він мені нічим не допомагав. Я сама і дітей виховувала, прибирала вдома, готувала. Бо Захар виявився таким гурманом, що словами не передати. То йому борщ не такий червоний, то чай недоцукрувала, то котлети пересмажила. 

І спершу я старалася йому догоджати. Бо мама, бабуся та свекруха казали, що хороша жінка повинна слухати свого чоловіка. То я після роботи йому готувала салатики, голубці крутила, вареники ліпила. А він що? Поїв, навіть тарілку в умивальник не поставить, одразу йде собі футбол дивитися на дивані. Лежав, як той король, тільки біля нього не вистачало того хлопчика з опахалом. Як він ще з таким відпочинком собі пролежні не заробив? 

Однак, коли наші доньки виросли та переїхали на навчання, то терпінню прийшов кінець. Я перетворилася на якусь хатню прислугу, яка має тільки готувати, прати, мити, витирати. На 8 березня навіть букет квітів мені не дарував! 

І от десь прочитала в Інтернеті, що жінки та чоловіки повинні розділити свою їжу. Вирішила, що такий метод помсти мені ідеально підійде. 

– Захаре, я була в лікаря. Мені дієту прописали одну…

– Угу, лікуйся. 

Мій план подіяв одразу. Захарові я купувала дешеві макарони, протерміновану ковбасу чи сир. Зварю йому якусь нещасно гречку, кину заморожені котлети на пательню і має собі вечерю. На канапки даю не гарне масло, а спред. Він коштує дуже дешево, а на смак таке саме. 

Зате собі я ні в чому не відмовляю. Купую дорогу оливкову олію, макарони з твердих сортів, сири з талії, хамон, намазки різні. І все ретельно ховаю в кухні на верхніх полицях. Адже знаю, що чоловік там нічого шукати не буде. Він тільки знає, де холодильник і чашки. 

Пошепки

Навіть через таку дієту я дійсно трішки схудла. На сніданок у мене смачні тости з авокадо, свіжі фрукти та овочі. А мій коханий давиться протермінованим салатом з магазину та розігрітими котлетами. І я ще й перестала йому готувати їжу на роботу. Хай краще раз дасть мені зарплату, аби я пішла в магазин і купила продукти додому! 

На вихідних чоловік їздить на риболовлю або ж ремонтує з сусідами щось в гаражі. І я собі спокійно замовляю суші з ресторану, вмикаю телевізор та дивлюся фільми. Звісно, “докази” швидко викидаю, аби Захар не бачив ті чеки чи обгортки. 

Ще почала прибріхувати за зарплату. Не хочу більше сама платити гроші за воду та світло, хай чоловік трохи в родину вкладається. Натомість з відкладених грошей я собі можу зробити манікюр, педикюр чи купити гарну сумочку. 

Не знаю, як довго протримається мій хитрий план. Але сподіваюся, що скоро до Захара нарешті прийде просвітлення в ту лису голову. 

Головне – не попастися на такій брехні. Бо знаю, який він мені скандал може утнути потім!

Вам сподобався такий план помсти від нашої читачки? Що б Ви зробили на її місці? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector