Запам’ятай, коханко! Ти – не та жінка, яку він обрав

Ти – не та жінка, яку він вибрав.

Ти не отримаєш те, що залишилося після розподілу бюджету на садок, школу, податки, покупку чобіт дружині і тещі. Ти теж отримаєш свої чоботи, не плач. Але спочатку нова машина дружині, потім тобі чоботи. І може бути бюстгальтер.

Він каже, що любить тебе? Він просто не може сказати правду: мені добре з тобою займатися коханням, відпочивати від дітей і мені простіше давати грошей тобі, ніж кожен раз знімати повію. Адже ніхто не хоче чути правду: інтим в обмін на гроші. І чоловік, в першу чергу. Він хоче думати, що він хороший і цінний сам по собі, що він не купує. Тому він бреше, що любить, а ти брешеш, що тобі не потрібні його гроші. Я сподіваюся, коханка, у тебе вистачило розуму не спати з одруженим жебраком?

Немає ніякої любові там, де є брехня. Якщо людина бреше одній жінці – своїй дружині, значить він бреше всім, тобі в тому числі. Якщо ти думаєш, що він не може бути з тобою, тому що там діти – це брехня. Немає ніяких винятків. Коли люди люблять один одного, вони разом. І, якщо ти думаєш, що він піде від дружини через якийсь час, у мене для тебе погані новини: він просто спить з тобою.

Немає ніяких реальних причин, все відмовки, він може говорити все що завгодно, але по факту він не з тобою. Ти – не та жінка, яку він вибрав. Він навіть не хоче тебе настільки сильно, що б бути готовим створити з тобою сім’ю. У тебе немає жодних шансів, немає ніяких перспектив. Все, що ти робиш тут і зараз – втрачаєш час. Єдина компенсація за це – гроші. Тому, якщо ти коханка –  володарюй.

Пошепки

Немає ніякого виправдання чоловікові, який регулярно зраджує своїй дружині. Криза середнього віку, алкоголь, поганий настрій, молоді дівчата, – це все його слабкість і фінансові можливості. Але мова не про нього, мова про тебе, коханка. Якщо твоє покликання затикати сексуальний голод чужого чоловіка – хоча б роби це з якоюсь вигодою. Мужик піде, а чобітки залишаться.

Тому що, нагадую ще раз, немає ніякої любові. Тебе не люблять.

Тобою користуються як ганчіркою

І для того, що б точно знати відношення свого коханця до себе, його плани на спільне майбутнє, треба вийти на приватний діалог. Але рідко хто з чоловіків буде відразу і чесно відповідати. Спілкування з чоловіком може бути дуже не просте, тому треба починати поступово. Метод спілкування «Я щаслива», дуже ефективний і дійсно приносить результат.

Що Ви думаєте з цього приводу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector