Запам’ятайте ці слова раз і назавжди! Аби ж знала це раніше, жилося б мені набагато простіше…

1) Якщо ви постійно біжите кудись у пошуках щастя – зупиніться і добре про це подумайте. Ви можете змінювати квартири, міста, людей навколо… Але ж тільки від себе не втечеш. Навчіться сприймати себе, любити, розуміти.

2) Наробити помилок у цьому житті може кожен. Визнати їх можуть лише сміливі. Попросити вибачення за скоєне здатні лише мужні. А пробачити, прожити та почати знову – тільки сильні духом.

3) Якщо ви хочете змін – майте сміливість впускати їх у своє життя. Не бійтеся ризикувати і почніть рухатись вперед. Якщо ви не можете щось змінити – навчіться чекати та вірити. Майте в собі мудрість бути терплячим. Майте в собі силу бути сильним.

4) Просити пробачення – не соромно. Визнати свої помилки – нормально. Не соромтеся за щось перепросити, якщо людина вам дійсно дорога.

5) Найбільш складне в житті – обирати. Але без цього вміння ви не зможете досягти висот.

6) Щоб зрозуміти, який чоловік насправді, його треба побачити в чотирьох ситуаціях: коли він з кимось в бійці, коли рахує, коли дивиться на дітей і коли закінчує стосунки.

7) Навчіться спілкуватися без соціальних мереж, розважатися без алкоголю та будувати великі плани на життя без наркотиків.

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте більше за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

8) Не бійтеся сварок та невдач. Світлофор не може весь час блимати зеленим. Життя не може завжди бути чудовим.

Пошепки

9) Навчіться казати “ні”. Бо людина – створіння, яке дуже швидко всідається на шию, якщо не отримує відмов.

‘0) Ніколи не намагайтесь комусь помститися. Почніть жити без людини, яка зробила боляче, на повну. Для неї це стане найбільшим ударом.

11) Ніколи не намагайтесь жити з кимось заради чогось. Бо кожна дитина рано чи пізно виросте, гроші закінчаться, а жалість перетвориться на ненависть. Тільки любов може бути причиною.

12) Найчастіше ми робимо боляче тим, хто насправді для нас найдорожчий.

13) Коли дві душі зливаються воєдино, народжується дружба. Коли дві світлі голови сходяться думками, народжується зацікавленість та повага. Коли в один так рухаються два тіла, народжується пристрасть. От тільки тоді, коли є все й одразу – пускає коріння любов.

14) Тільки найближчі люди приймають наше минуле, бачать наше світле майбутнє і підтримують наше теперішнє.

15) Лишатися людиною попри все – єдине правило, яке повинен пам’ятати кожен.

Ще більше цікавих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Якою порадою поділилися б ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector