Усі ми звикли, що вкрай рідко в житті зустрічаються щирі добрі люди, здатні прийти на поміч будь-якої миті. Тим паче не очікуєш гарного ставлення від водіїв громадського транспорту. З незрозумілої причини, так склалося, що люди цієї професії зазвичай грубі та байдужі.

Але цей звичний стереотип вщент зламав водій маршрутки з міста Кременець, що на Тернопільщині. Цей надзвичайний чоловік з’їхав зі свого рейсу, аби відвезти пасажира, якому раптово стало зле, до лікарні. Коли пан Олександр помітив, що у людини в салоні є ознаки інсульту, то зрозумів – зволікати не можна, треба їхати, не чекаючи на швидку.

 – Бачу, що руку віднімає, щось хотів мені сказати. Чую, мова нескладна, не може говорити вже. І кожен раз все гірше, – згадує водій.

Хворий їхав разом зі своєю дружиною на ринок, горіхи продавати. На зупинці “Ранок” усі пасажири вийшли, водій оголосив про скасування рейсу, а самий повіз пасажира до лікарні. Так його маршрутка перетворилась на карету швидкої допомоги. Всього за 3 хвилини Олександр доставив пенсіонера до реанімаційного відділення. А тоді фактично на руках виніс з транспортного засобу. Ще й власні гроші дав, аби вистачило на лікування та необхідні препарати.

Пошепки

– Він допоміг чоловікові вийти звідти, бо той був безвладний, він забрав наші речі назад, відвіз додому, запропонував мені гроші, які у нього були. Я так розумію — виручка, — розповіла дружина хворого. 

Саме завдяки блискавичній реакції водія вдалося врятувати хворому життя. Час не було згаяно, медики встигли зробити все необхідне, аби інсульт не спричинив ускладнення. 

– У нього немає паралічів ні в руках, ні в ногах. Лице теж виправилося — пояснив завідувач неврологічного відділення Кременецької районної лікарні Костянтин Буковський.

Це неймовірно, але простий водій врятував життя пенсіонера. Це велике щастя, що в наші часи є такі люди. Без сумніву, їхні імена мають знати усі. Сподіваємось, що Олександр Іваськевич отримає премію, або навіть нагороду. Він на це заслуговує!

А ви зустрічали в житті таких героїв? Багато знаєте чуйних водіїв громадського транспорту? Неодмінно розкажіть про них!