Заповіді для успішної дружби з Тельцем і як його зрозуміти

Телець править в зодіакальному колі з 20 квітня по 21 травня. Під цим знаком народжуються добрі, пристрасні і цілеспрямовані люди, які знають, чого вони хочуть досягти в житті. Символ Бика точно відображає суть цього знака. Для досягнення поставлених завдань Телець духовну міць. 

Телець приймає оточуючих такими, якими вони є. Він рідко розчаровується в людях, оскільки не пред’являє до них завищених вимог. Втім, у нього є якийсь звід правил поведінки, що передбачає в першу чергу порядність, вірність, розумність і життєлюбність. Вибити Тельця з колії не так-то просто: він пропускає шпильки повз вуха або перетворює їх в жарт.

Характер і темперамент кожної людини складається з різних показників. Є природні риси, з якими людина народжується, придбані — пов’язані з досвідом, оточенням і соціальним статусом. І лише на малу частину всього характеру людини впливає знак Зодіаку.

Подивімся, які якості притаманні Тельцям:

Романтичність

Венера править планетою Тельців, і багато в чому представники цього знака успадкували її якості. Тельців привертають краса і чуттєвість, для них характерна зовнішня привабливість, магнетизм. Партнера вибирають, виходячи з естетичних критеріїв.

Впевненість в собі і партнерові

Для Тельців важлива надійність, послідовність і зрозумілість — вони не зможуть бути з людиною, якій не довіряють.

Накопичувальні

Тельці зазвичай запасливі, домовиті, насилу розлучаються з улюбленими речами. Не схильні до марнотратства — скоріше, навпаки, раді тому, що у них є.

Цілеспрямованість

Стихія Землі дає Тельцям практичність і наполегливість в характері. Бажання Тельців конкретні, послідовні і однозначні. Тельцю важливо закінчити всі розпочаті раніше справи і не опустити руки.

Працьовитість

Тельці дуже цінують матеріальний комфорт і роблять все можливе, щоб у відношенні грошей у них була стабільність.

Любов до дому

Типові Тельці — господарські: вони вміють вести побут, добре готують і роблять це красиво. Можна навіть сказати, що у них «золоті руки». Будинок — їх фортеця, саме тому вони більше віддають перевагу затишним і тихим вечорам вдома, а не гучним зустрічам в ресторанах і клубах.

Стабільність

Тельці не люблять ризикувати, не люблять зміни. Їм важко звикати до нової обстановки, і вони ніколи не відступлять від своїх принципів.

Спокій

Тельці не люблять суєту, часто насолоджуються моментом і поводяться неквапливо. Дуже терплячі — ніхто і ніщо не зможе вивести їх з рівноваги.

Добрі, миролюбні, впевнені, серйозні і наполегливі — ось такі вони, Тельці. Вони повільними кроками йдуть до своєї мети, навіть якщо для її досягнення потрібно підкорити неприступні висоти. Для них не існує перешкод.

Майже завжди справляє приємне враження, чарівний, але в душі скептик і мізантроп, має міцні нерви, гарне почуття гумору, любить жартувати над собою. Цінують відчуття безпеки, люблять гарантії, «хворіють» в не комфортній обстановці. 

А ви погоджуєтеся з гороскопом?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: