Заповітна пляшечка: універсальний засіб для кожного городника

Сезон городу якраз починає розпалюватись, а готуватись до цього треба вже, бо потім і моргнути не встигнеш, як навколо купа мушок, черв’яків, інших шкідників. І для чого старався, хочеться спитати! 

Тож щоб захистити свій здоровий врожай, пропонуємо не використовувати хімію, а спробувати нашатирний спирт.

Цей засіб є унікальним, оскільки має багато можливостей для застосування. окрім того, він ніяким чином не впливає на ваш врожай, а от паразитів він відлякує. Чи не те, що ви роками шукали? Тому швидше читайте варіанти застосування нашатирного спирту на городі й мерщій захищати врожай!

Нашатирний спирт проти ріпаку

Це жук, якого на вигляд ви точно знаєте. Він живе в цибулевих та часникових посадках. Але варто лише розчинити 25 мл нашатирного спирту в відрі води, поливати грядку щотижня і цей жук зникне з вашого врожаю. Але не забувайте про те, що нашатир — це і добриво, яке дає чимало азоту вашим коренеплодам.

Боротьба з тлею

Тля — те, що не може забути жоден городник. Такі маленькі комашки, які живляться лише одним соком рослини, можуть знищити її повністю за лічені дні! Для того, щоб позбутись шкідника, розчиніть 50 мл спирту в відрі води і натріть туди шматок господарського мила. Обприскуйте листя періодично.

Нашатирний спирт проти морквяних і цибулевих мушок

Ці шкідники повністю нищать врожай і в результаті ви висмикуєте лише маленький корінець. Поливайте моркву та цибулю розчином: 2 мл нашатирю на відро води.

Пошепки

Нашатир проти дротяників

Найчастіше ці черв’ячки заводяться на нових ділянках. Найчастіше вражає помідори та картоплю. Достатньо полити кожну ямку для розсади перед посадкою.

Боротьба з мушками

Мушки найчастіше живуть на домашніх кімнатних рослинах. Вони дуже небезпечні для молодих вазонів, яким потрібен час на зміцнення. Для догляду рослинки потрібно розчинити 25 мл спирту у 2 ложках несвіжої води та полити рослину. Цей розчин звільнить від мушок та буде добривом для рослини.

Нашатирний спирт навіть врятує ваш будинок від мурах. Просто протирайте розчином спирту основні гладкі поверхні і провітрюйте приміщення. Мурахи швидко знайдуть вихід із вашої домівки.

А ще можна натирати шкіру нашатирним спиртом і залишитись без укусів комарів.

Чи корисною була стаття?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector